KIZLARRR KİLO VERMEK İÇİN BANA YARDIM EDİN :(

spor salonuna gitmek gerçekten de çok disiplin katar.bir kere orda gördüğünüz insanlar sizi gaza getiriyor, sonra para verdim gitmem lazım diye düşünürken bir bakmışsınız alışıyorsunuz.bütün olay kendinizi kaldırıp spor salonunun kapısına kadar götürebilmekte,başlarda gerekirse zorlayın kendinizi :)
1 senelik 300 tl yazan spor salonu açıkçası bana hiç güven vermezdi,aylık 25 tl e falan geliyor ki;bu adamlar nasıl karşılıyor giderlerini?
şu anda salonuna ,konuma ve popülerliğine göre değişmekle beraber ortalama düzgün bir spor salonunun aylık fiyatı 60-100 tl arası gibi fiyatlardan başlıyor genelde.tabii o spor salonu yeni açılmış olabilir,müthiş bir damping yapmış olabilir.benim tavsiyem boş oldugunuz bir gün gidip spor salonunu ziyaret edin.kayıt yaptırmayı düşündüğünüzü iletip ortamını gezin, şartlarını görüşün.bana göre bir spor salonundaki en önemli kriter temizliği,hijyeni,havalandırması vb.nden sonra sizinle adam gibi ilgilenecek bir antrenör.ucuz salonda genelde başladıktan kısa süre sonra ortada hocayım diye dolaşan tiplerin sizinle hiç ilgilenmediklerini görüp sinir olursunuz.mümkünse oraya giden bir tanıdık bulup sorup soruşturun.
İzmir bornovada bi spor salonu dışından baktigima göre küçük ve sadece bayanlara özel. Aslında konum olarak çok iyi nöbet çıkışında bile kolaylaştırır ulasabilecegim evden yürüyerek gidebilecegim mesafede bana da çok ucuz geldi kafam karışmadi değil ama dediğiniz gibi gidip görmek lazim

merhaba öncelikle şuan hastanede çok yoğun bir pazartesi nöbetimde sizlere yazıyorum. kızlar 1 yıllık evliyim ve bir yılda toplam 10 kilo aldım. boyum 1.70 kilom 65 ha bana diceksiniz ki cok degıl kılon ama inanın cok iri duruyorum ve etim sıkı olmadıgı ıcın her yerım bıngıl bıngıl sallanıyor.. kendımden rahatsız oluyrum.daha önce i,svec dıyetı ıle kilo verdım fakat mıslıyle gerı aldım! ayrıca fazla mıktarda selulıtlendım. kısaca kendımı hiç sevmiyorum bu sekılde eşim bise demıo ama anlıyorum onunda pek hosuna gıtmıyor. bana yardım edersenız sevınırım. ben saglıkçıyım nobetlere gıdıyorum sadece ve gece cok yıyorum. en buyuk zaafım ıse abur cubur!!! önceden zayıflamak istedıgımde hemn zayıflayabılıyordum dıkkat edıyrdum fakat artık olmuyor kendımı tutaamıyorum. ne yapmam lazım.. su ıp atlayarak kılo veren hatunlar nasıl gıdıyor işler işe yarıyor muu??? HELP ME... :)
Canm cok iyi anliyorum seni inan bende 1 yillik ewliyken 8kilo aldim etim sıkı ve kemigim iri oldugu icin pehlivsn gibi duruordum omuzlar o bicim . nese hamilelikte eklendi ooohhh massaaalllhhh :KK66:)
Ben dukan yaptim cok hizli kilo verdim fazla spora gerek kalmior yarim saat 1 saat yuruyus 2litre su gibi gibi . oneririm kendini bgenmen icin hizli cozum bu diyet kurllara uyarsan tabi. Tabi birakacaksan diyeti asla bu dukan diyetini onrmem cnku misliyle geri alirsin. Yasam bicimi haline getirmelisin yaptigin duzani iyi sanslar .

X