KIZLARRR KİLO VERMEK İÇİN BANA YARDIM EDİN :(

Cikokaka

Üye
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2015
390
164
merhaba öncelikle şuan hastanede çok yoğun bir pazartesi nöbetimde sizlere yazıyorum. kızlar 1 yıllık evliyim ve bir yılda toplam 10 kilo aldım. boyum 1.70 kilom 65 ha bana diceksiniz ki cok degıl kılon ama inanın cok iri duruyorum ve etim sıkı olmadıgı ıcın her yerım bıngıl bıngıl sallanıyor.. kendımden rahatsız oluyrum.daha önce i,svec dıyetı ıle kilo verdım fakat mıslıyle gerı aldım! ayrıca fazla mıktarda selulıtlendım. kısaca kendımı hiç sevmiyorum bu sekılde eşim bise demıo ama anlıyorum onunda pek hosuna gıtmıyor. bana yardım edersenız sevınırım. ben saglıkçıyım nobetlere gıdıyorum sadece ve gece cok yıyorum. en buyuk zaafım ıse abur cubur!!! önceden zayıflamak istedıgımde hemn zayıflayabılıyordum dıkkat edıyrdum fakat artık olmuyor kendımı tutaamıyorum. ne yapmam lazım.. su ıp atlayarak kılo veren hatunlar nasıl gıdıyor işler işe yarıyor muu??? HELP ME... :)

Canim bende cok kiloluyum suan harbelife diye biseye basladim basta ilac okullanma dediler ben arastitdim

Ve basladim harbelife ve cok mutluyum haft add a 2 kilo verdim suanda hala devam ediyorum

Hazır hastanedesin bir diyetisyenden yardım alman iyi olur çünkü ölçümleri yapacağından daha disiplinli olursun yemek konusunda. İp atlamak iyi kalori yaktırır ama yürüyüş ve koşu da dönüşümlü olarak yapabilirsin. hep aynı spora alıştırma vücudunu derim.

cnm gıttım kendı hastanemdekı dıyetısyene cok kotu hıc memnun kalmadım sadece kılomu olçtu . kas yag oranına bakmadı cunku cıhaz yok. ve dıyetısyen guven vermdı cunku kendı de kılolu. ve bana ole bı lıste verdı kı onları yesem kılo alrıdım. bende vazgectım uymadım lısteye hıc

O tip mama vs. ürün reklamlarına inanmayın derim. Kilo verdirse bile bir süre sonra fazlasıyla geri aldıklarını söylüyorlar kullananlar. Ben her zaman dengeli beslenmeden yanayım. Özel hastanelerde tam donanımlı ölçüm yapan aletler var birçok yerde. bulunduğunuz yerde hangi hastanelerde olduğunu araştırıp tam kan sayımı ile diyetisyene gitmekte yarar var bence.

kesinlikle aslında katılıyorum..

Kilona ve durumlara göre önerebileceğim tek şey karatay diyeti ve pilates bence fazla abartili diyetlere gerek yok boyuna gore 5-6 kilo fazlan var bunu kararay ile en fazla 1-2 ayda verirsin ve gayette saglikli acikmadan verirsin sıkılaşmak icin de pilates ya da bunun gibi sıkılaşmak icin spor yapabilirsin

kesinlikle aslında katılıyorum..
ama malesef hersey paraya donmuss. benım aslında dıyet yapacak bı duzenım yok .son zamanlarda gun asırı nobete gıdıyorum . uygulayamıyorum . kafada bıtırmek gerekıyor galıba.. uykusuzlukk kahve abur cubur..

ya bıde bende evlenmden once basladıgım dogum kontrol hspının etkısı olan selulıtlerım var. bıraktım ılacı rahat bı ay oldu ama kaldılar.. ayırca bu konuda tavsıye var mıdır ??

Canim
Ben harbelife kullandim soylemistim daha oncede hic bekleme ve basla cok memnunum ben ankaradaysan yardimci olabilirim hic bisey icin uzulmeye degmez

Canim

Ben harbelife kullandim soylemistim daha oncede hic bekleme ve basla cok memnunum ben ankaradaysan yardimci olabilirim hic bisey icin uzulmeye degmez

o tarz ürünleri salak gibi geçmişte kullanmış biri olarak söylüyorum ki, hiçbir halta yaramıyor para tuzağından başka birşey değil.düzgün bir şey olsa zaten eczane ya da markette falan satılırdı.
he ne yapıyor? şunu yapıyor; kullanırken evet kısa sürede tartıda kilon düşük çıkıyor falan filan.bir süre bu ne idüğü belirsiz mamaları yiyip çayları içiyorsun.bıraktığın anda da geri alıyorsun.kilo vermek yağ yakmak demektir bunlarla en fazla su atılıyor kilo verdim sanılıyor o kadar.

ama malesef hersey paraya donmuss. benım aslında dıyet yapacak bı duzenım yok .son zamanlarda gun asırı nobete gıdıyorum . uygulayamıyorum . kafada bıtırmek gerekıyor galıba.. uykusuzlukk kahve abur cubur..

sizin durumunuzdaki bir çalışan için düzenli yemek ve spora gitmek biraz sıkıntı olabilir.
zaman bulabiliyorsanız mutlaka spora yazılın,tempolu yürüyüşler yapın.özellikle pilatesdeki bazı hareketler direk selülitsavar olarak geçiyor.
zaman bulamıyorsanız da beslenmenize dikkat etmeye çalışın. gece boyunca muhtemelen kan şekerinizi yükselten abur cuburlar yiyorsunuz ve yedikçe yiyesiniz geliyor,böylece yağlanıyorsunuz. nöbete gitmeden bol lifli, glisemik indeksi düşük yani sizi kolay kolay acıktırmayıp tok tutacak şekilde beslenin.gece çok acıktıgınızda da basit karbonhidratlar yerine sağlıklı atıştırmalıklar tüketin.
gece olması sebebiyle az miktar çiğ badem, ceviz,kurutulmuş çilek,erik kurusu, gün kurusu vb. yeşil elma, şekersiz çay - kahve, içine tarçın katılmış süt (tatlı ihtiyacını direkt keser), rezene çayı.. gibi alternatifler tüketmeye çalışın.
omega 3 ün de düzenli kullanımda yağ yakmaya yardımcı oldugu biliniyor.

aldım plates seti ebru sallı vıdeosu 1 hafta yaptım . cok yogunum pert olmustum ıyıce aslında tam hamlıgım gıtmıstı ben platesı bıraktım. aynen selulıt savar hareketlerı ede vardı bı suru

aldım plates seti ebru sallı vıdeosu 1 hafta yaptım . cok yogunum pert olmustum ıyıce aslında tam hamlıgım gıtmıstı ben platesı bıraktım. aynen selulıt savar hareketlerı ede vardı bı suru

pilates ,fitness vs. çok etkili. aslında yoğun çalışıyorum daha da yorulurum diye düşünmeyin.kaslar güçlendikçe,alıştıkça aslında yorgunluğunuzun gittiğini ve günden güne daha dinç oldugunuzu farkedeceksiniz. yoğun spor yaptığım dönemde buz gibi odada sabahın 6 sında alarm çalınca zımba gibi kalktığımı bilirim.
fakat spor tek başına yeterli değil,doğru beslenmeyle desteklemek lazım. yoksa yapılanlar fazla işe yaramaz boşa gider.

katılıyorum aslında ama dogru beslenemıyorum maelesef.. ve bu aralar hastaneler asırrıııı asırıı yogun. mesela su saaate kadar hıc hasta bıtmedı dıyebılrım

katılıyorum aslında ama dogru beslenemıyorum maelesef.. ve bu aralar hastaneler asırrıııı asırıı yogun. mesela su saaate kadar hıc hasta bıtmedı dıyebılrım

hastanelerin yoğunluğu bitmez, hele de büyükşehirdeyseniz.
o zaman beslenmeye dikkat etmeniz lazım, yukarıda yazdığım önerilere bir göz atın isterseniz.

cok tesekkurler bu ocak ayı beter yogunluk ıcın. cok yoruluyorum ve hıpoglısemı cıktı bnde zaten doktorum demıstı bu yuzden de kılo alırsın 2 satte bır bıseler ye ac kalma dıe ama malesef dıkkat edıcem onerılerınız cok yerınde ve bılınlıce saolun.. bı spor salonuna gıtmek daha dısıplın katar dımı. bı spor salonunun onundenn gectım gecen gun arabadaydım. 1 senelık 300 tl yazıodu. nasıldır acaba

spor salonuna gitmek gerçekten de çok disiplin katar.bir kere orda gördüğünüz insanlar sizi gaza getiriyor, sonra para verdim gitmem lazım diye düşünürken bir bakmışsınız alışıyorsunuz.bütün olay kendinizi kaldırıp spor salonunun kapısına kadar götürebilmekte,başlarda gerekirse zorlayın kendinizi :)
1 senelik 300 tl yazan spor salonu açıkçası bana hiç güven vermezdi,aylık 25 tl e falan geliyor ki;bu adamlar nasıl karşılıyor giderlerini?
şu anda salonuna ,konuma ve popülerliğine göre değişmekle beraber ortalama düzgün bir spor salonunun aylık fiyatı 60-100 tl arası gibi fiyatlardan başlıyor genelde.tabii o spor salonu yeni açılmış olabilir,müthiş bir damping yapmış olabilir.benim tavsiyem boş oldugunuz bir gün gidip spor salonunu ziyaret edin.kayıt yaptırmayı düşündüğünüzü iletip ortamını gezin, şartlarını görüşün.bana göre bir spor salonundaki en önemli kriter temizliği,hijyeni,havalandırması vb.nden sonra sizinle adam gibi ilgilenecek bir antrenör.ucuz salonda genelde başladıktan kısa süre sonra ortada hocayım diye dolaşan tiplerin sizinle hiç ilgilenmediklerini görüp sinir olursunuz.mümkünse oraya giden bir tanıdık bulup sorup soruşturun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…