kizlarrr hamileyimm

hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah sanırım erken yumurtladın bende bu ay çok erken yumurtlama oldu adetim 1 kasımda başladı 10 kasımda yumurtlama belirtisi geldi sümüksü akıntı ama bunu 2 gun evvelde yaşadım adetin ne zamandı acaba ?
21 inde cnm aslinda yumurtlama zamanim normal tam 14 .gn de olmus

21 ekim ise adet tarihin suanda sen 3 hafta 4 günlük hamilesin canım adetinin ilk gününden hesaplıyorsun yani yumurtlaman normal günde olmuş :) hayırlı olsun

hayir cnm 4 kasim yumurtlama tarhimdi bu ayin 21 bat daha birbucuk haftalik cok yeni hesaplara gore
Tebrik ederim canim Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah, yalniz hamilelik yumurtlama tarihine gore degil son adet tarihine gore hesaplaniyor spermle birlesmeden once yumurtanin bi gelisim sureci var ve o surec de hamilelige dahil ediliyor..

canim yaaa ayni seylerden şikayetçiyim. ..
Acayip bel agrisi dogrulamiyorum bile
goguslerim hassaslasti falan akinti mide yanmasi ee 3 gunde adetim gecikti bilemiyorum. .. :-/
Allah kucaginza almayi nasip eder insllah senn icin cok sevindim

canim yaaa ayni seylerden şikayetçiyim. ..
Acayip bel agrisi dogrulamiyorum bile
goguslerim hassaslasti falan akinti mide yanmasi ee 3 gunde adetim gecikti bilemiyorum. .. :-/
Allah kucaginza almayi nasip eder insllah senn icin cok sevindim
amin cnm hemem bi test yap bnce bizide bilgilendir bnde merak ettim smdi senin icnde hayırlısı olur inslah

Acikcasi korkuyorum bakmaya... Esim askerde ben zoretenn gibi ilaclar kullanıyorum ogrencilik hayatım devam ediyor... birturlu cesart edemiyorum

adet başlangıç gununden 14. gune kadar sayiyosun ogun yumurtlama gunun oluyo bebis olmasi icin daha elverisli bigun

X