Kızlarrr acil testime bakar mısınızzz

Eklentiler

• IMG_20241020_170331.jpg
    IMG_20241020_170331.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 7
  • IMG_20241021_011725.jpg
    IMG_20241021_011725.jpg
    59,1 KB · Görüntüleme: 7
Hayırlı olsun Allah bizede nasip etsin Belirtilerin nelerdi acaba benimde adetime 1 gün var adet gecikmesi olmadan yapmaya korkuyorum
Allah razı olsun inşallah sizlere de nasip olur. Valla 3 aydır deneme yapıyoruz geçtiğimiz aylara göre bu ay regl belirtilerim vardı ama aynı zamanda tuhaf bir bacak ağrım vardı ara ara bel ağrısı ve baş ağırısı yaşadım bide kasık ağrım daha yoğundu. Aslında regl zamanı zor geçen kadınlar zor anlayabilir. Korkmayın Allah sizin için en güzel ve en doğru zamanı hazırlar 🌸

Buna bakar mısın
Kuzum çok silik gölge gibi görünüyor ama bence eczaneden erken gebelik testi al benimki 3 gün kala anca göründü eğer beta değerin düşükse şu an net belli olmaz. Yarın tekrar test yap bakalım ne sonuç görücez. İnşallah vardır 🫶🏻

Kuzum çok silik gölge gibi görünüyor ama bence eczaneden erken gebelik testi al benimki 3 gün kala anca göründü eğer beta değerin düşükse şu an net belli olmaz. Yarın tekrar test yap bakalım ne sonuç görücez. İnşallah vardır 🫶🏻
Erken gebelik testi sipariş vermiştim gelirse yarın yapacağım inşallah. Bata 6 gün var evet çok erken. İnşallah kuzum 💞

Erken gebelik testi sipariş vermiştim gelirse yarın yapacağım inşallah. Bata 6 gün var evet çok erken. İnşallah kuzum 💞
Hadi hayırlı haberlerini alırız inşallah hep birlikte, Rabbim işini güzelleştirsin kolaylaştırsın inşallah. bende 6 gün kala yapmaya başlamıştım. Hangi marka sipariş verdin?

X