KIZLARR YARDIIM 2 AYDA 13 KG VERMEM LAZIMM !!!

SEM2706

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2016
76
30
33
Arkadaşlar merhabaa. Ben 5 ay once evlendim 67 kg ile . Şu an 78.
Benim annem abim ve bana çok düşkündür ve bugün bir akrabamızdan bir seyler duydum. ben çok kilo aldım ve lmaya devame diyorum diye annem çok üzülüyormuş ağlamış hatta hastalık falan olur dıye. bende biraz depresif takılmaya başlamıştım. 30 nisanda abimin düğünü var annem abim mutlu olsun dıye herseyın en güzelini yapmaya calısıyor cok ozenıyor. banada oraya buraya gıdelım sana kıyafet alalım dıye ilham vermeye calısıyor. bende kilom yüzünden ne giysem yakısmıyor artık dıye ıyıce bunaldım ve hiçbirsey denemek bile istemiyorum. bu gibi sebeplerden annemı üzdüm.neyse çok uzattım kusura bakmayın arkadaslar söyleyeceğim şu ki bu gece çok düşündüm ve kendime çeki düzen vermeye karar verdım . hem kendım için hem annem için. hatta eşim için. 30 nisana kadar 13 kg hedef koydum kendıme lütfen sizde bana destek olursanız ve bildikleriizi deneyimlerinizi paylasırsanız çok mutlu edersınız benı yarın fotoğrafımıda ekleyeceğim dünden güne insallah değişimi göreceğiz Allahın izniyle

yapabiliyorsanız bir spor salonuna yazılın , motivasyonunuz düşmez

Merhaba kizlar babam ve kauinpederimin hastalik durumlari nedeniyle giris yapamadim malesef diyet ve sporda kaldi ama gece yemeyi kestim ve bol bol su ve yesil cay ictim 3 kg vermisim

aynı durumdayım 49 kilodan 63 kiloya cıktım evlendikten 6 ay sonra. Ne yapsam olmuyo iştahımda cok acık birisi birsey teklif ettiğinde geri ceviremiyorum. Napıcaz biz kızlar yardım edin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…