kızlarr ufacık bi fikir lütfen??? :-(

kızlarrrrrrr keşke başka konumu açsaydım bi fikir istiyorum çizgi silikti gerçekten kızlar yaa çok dikkatli bakınca vardı inşallah doğru görmüşümdür adet gelmezse tekrar yapıcamm

asyacım bende senin gibi 2 günü bekliyorum benim belirtilerde adet olucakmışım gibi ama bi unutta var içimde...cesaret edip test alamıyom..bekliyim diyorum...bakalım kısmet...

Son düzenleme:
elbette yazıcam kızlar hala inanmak istemiyorum heyecandanmıdır nedir gerçekten bi çizgi vardı hatta bi an belircek sandım ama çok çok azz bi şekilde hele ışığa tutunca iyice belirgindi diyorum ya açık pembe bile diyemem belki okadar silikti..inş. vardır kızlar :çok üzgünüm:uhm:

akşam bende senin gibi test aldım...ikinci çizgi çok silik olmasada çıktı..ama ben hala inanmıyorum çünkü dün karnım ağrıdı adet sancısı çektim yani..ama ayaktayken filan hafiften bi baş dönmesi var...birde adet öncesi hafif lekeleme olurdu oda olmadı bakalım pazarı bekliycem sanırım....bana göre adet günüm 22 otomatik hes. göre 20 si...ben garanti edip 22 yi bekliycem... hayırlısı hepimiz için.

benmde yarın günüm cnm bi belirti hala yok kasıklarıda ağrı var ama adetin ki bulantı ve kasık hatta ayak ağrısı oluyordu şuanda yok ama bilemem gelebilirde :çok üzgünüm:sennde belirtilerin benziyor cnm inş. vardır

ya arkadaşlar ben yılbaşında boş gebelikten dolayı kürtaj olmuştum ya ondan sonra adetlerim düzensizleşti.bi hafta 10 gün gecikmeye başladı.bu ayda şu an 9 gün geçti halen olmadım.1 kezde korunmadık geçen hafta.adetimin gecikmesinin 3. günüydü korunmamamızın.bekliom halen olmadım yaaa.

cnm şüphelendiğin bi durum varsa ilişkinin üzerinden 15 gün geçince kanda 21 günde idrarda sonuçlar alabilirsin yada başka bi problemde olabilir...ben çok adet düzensizlikleri yaşadım bi 5 aydır günü ve saati bile hiç şaşmadı ama bende tedavi görmüştüm başlarda ihmal etme cnm

X