kızlarr ufacık bi fikir lütfen??? :-(

sağol cnm amin inş. yaa..tabiki umutlanmıoyurm yine tek çizgide görsem moralimi bozmıycam kendime sözüm war...evt cnm ya burdada okudum belirtilerim benzeyince yazdım mesela geçen ay beyaz akıntı,kasıklarımda ağrı yoktu zaten bu bebiş için 4. ayımız 3 ay kalamadım...inş. vardır !!..yazan arkadaşlara çok tşk ediyorum bu hisleri aynı hisler içinde olan bayan arkadaşlarımla paylaşmak çok güzel ya :1hug:

canım kaç gün var adetine
ben 5 gün kala test yapmıştım çıkmıştı belki seninde çıkar testte

8 gün kaldı cnm...ama erken değilmi yaa o testlerde 7-10 gün gecikmeden sonra doğru sonuç verir yazıyor !!..birde sanırım döllenmenin ne zaman olduğu ile ilgili döllenme olduğunda bi hormal salgılanıyor bu erkende olabilir geçte sanırım senin döllenme erken olmuş olabilir benmde öylemidir bilemiyorum ki cnm

canım daha çok varmış biraz sabret o zaman çok zor biliyorum ama inşallah hamişsindir canım allah isteyen herkese versin...

evet cnm erken diye düşünüyorum bende..ilk denememde bende erken zamanda evde test yapmıştım negatifti dr gitmiştim dr bile bana niye adet gecikmeden test yapıyorsun kii diye sitemli konuşmuştu çünkü en önemli belirti adet gecikmesi bunuda beklemek en doğru sonuca ulaşmamızı sağlıyor...tabi beklemekte ayrı bi dertttt:çok üzgünüm:

kızlar adete 6 gün kaldı ama yapamıyom test bakalım gelicekmi gelmiycekmi ona göre yaptırmak istiyorum sonraa acaba erkenmiydi düşüncesi olsun istemiyorum geçen ayda adete 1 hafta kala kan testi yaptırmak istedm dr çok erken demiştii şimdi en iyisi beklemek diye düşünüyorum.. kızlar bu arada o şeffaf-beyaz akıntı devam ediyor kasıklarımda ağrı var genelde solda olurmuş sanırım ağrı bende bazen sağda bazen solda aralıklı ani hareketlerde oluyor..bazen akıntımın rengi açık kahve gibi geliyor dün gece o şeklide gelmiş sabah gördüm ama çok az belkide hamile değilim ama bunlar olurkende akla gelmemesi mümkünmü ama olmasada Allahım biliyordu zamanını üzülmekk yokkkk zaten üzülmek bişeyi değiştirmiyor o andaa....

kızlar bu 3.yazışım öksüz kaldım bu sitede senağlamasenağlamasenağlamaşaka bi yana canlarım test için adetin geçmesini beklemek istiyordum adetime 5 gün kaldı ama bu gece karnımın alt kısmında ağrı ve bulantı var acaba adetmi olucam yaaa :çok üzgünüm:sanki adet ağrısı gibi kızlar bu gebelikteki karın kramplarıda adet ağrısına benziyormu anlayamıyorumm ve bu arada göğüslerimde iyice şişti dokunamıyorum bile...geçen ayda adete yakın böyle oldu sonra adetim 1 gün geçti ve geldi acaba yine öylemi olucak senağlamabu ay gene yumurtlama tarihi falan dinlememiştim çok düzenli ilişkim olmuştu yinemi yakalayamadık...bide biraz açık olucak ama benm boşalmadan sonra hiç meni dışarı çıkmadı ayağada kalksam çıkmıyor neden bilmiyorum hiç öyle bişey görmedim peki bi damla bile çıkmıyordu napıyolar içerdeee bebişte olmuyosaa bi iş yapmamışlar demek biz gezin diyemii gönderiyoz sizi orayaa :roflol::roflol::roflol:

kızlarrrrr anladım yazmıycaksınız banaasenağlamasenağlamaartık hamişmiyim değilmiyim yazarımm.....

sağolsın cnm inş. pek bi adet belirtimde yok günüme 4 gün kaldı ama bilemiyorum tabi :çok üzgünüm:

canim yaa kafani karistirmak istemem ama hamileysen eger üzerine adet görebilirsin bende öyle oldu. gerci sonra bebegimi kaybettim ama üzerine adet görme var yani. insallah hamilesindir canim yaa..a.s.

inş. cnm yaa dediğin gibi olur ama adet olucam gibi gün yaklaştıkça bulantı karın ağrısı bide adet yaklaşınca çok gaz olur karnımda oda başladı her belirti onu gösteriyor bi taraftan hamile olmama ihtimalime üzülürken bi tarafta adetin düzenli belirtiler göstermesine seviniyorum

canim ins. hamilesindir. ama yumurtlama dönemlerine inanma derim. benim basima geldi cünkü ben 6 gün adet oluyorum ve 7. gün hamile kaldim. korunuyoduk bisey olmaz dedik ve hamile kaldim.doktora söylüyorum inanmiyo. bi arkadasimda 2 sene ugrasti hep doktor kontrolünde yumurtlama zamanlarini bekledi falan. sonra kiz olmuyo diye birakti simdi masaallah 10 aylik bi oglu var. insallah hamilesindir.

inş. cnm yaa dediğin gibi olur ama adet olucam gibi gün yaklaştıkça bulantı karın ağrısı bide adet yaklaşınca çok gaz olur karnımda oda başladı her belirti onu gösteriyor bi taraftan hamile olmama ihtimalime üzülürken bi tarafta adetin düzenli belirtiler göstermesine seviniyorum

inşşallah hamişsindir canım.benide öyle olmuştu,karın ağrusı bel ağrısı ve de kahverengi lekelenmeler vardı yani herşey rengli belirtisiydi.bende hiç ümitlenmemiştim bu belirtilei görünce ama testyaptıgımda pozitif çıkmıştı.inşallah sen de öylesindir.:1hug:

evt cnm bende yumurtlama tarihi falan dinlemedim geçen ay öyle yapmıştım ama olmadı bu ay hiç yumurtlama tarihine takmadım bakalım adetim gelicekmi yada hamilemiyim bilemiyorum belirtiler şuanda göğüslerim şiş arada kasıklarım ağrıyor başka yok :uhm: !!...

çok esprilisin asyacım:) bende de nerdeyse tümü dışarı akıyor, hiç içerde kalmıyor. nasıl dölenme olcak bööle olursa:?

canim yaa kafani karistirmak istemem ama hamileysen eger üzerine adet görebilirsin bende öyle oldu. gerci sonra bebegimi kaybettim ama üzerine adet görme var yani. insallah hamilesindir canim yaa..a.s.
Canım üstüne görüldüğünde normal adetten farklı mı oluyor sen anlamışmıydın adetinden hamile olduğunu.süprizzzzz

menekşecim dışarı aksada kalabilirsin bir damla bile yetebiliyor bazen gebe kalmak için...benm şuana kadar hiç akmadı hatta denemek için ayağa kalkıyorum yine çıkmıyor :eek:ama bende kalamadım bu ay 4.denememdi inş. hamişimdir yaa :çok üzgünüm:

Canım üstüne görüldüğünde normal adetten farklı mı oluyor sen anlamışmıydın adetinden hamile olduğunu.süprizzzzz

canim benim hamileligim cok degisikti. biz hep yumurtlama dönemine göre korunuyoduk. ben 6 gün adet oluyorum ve 7. gün hamile kaldim ama hamile oldugumu bilmiyodum. gögüslerim büyüdü hatta 1 beden kilo aldim ama ben kilo aldigim icin oldu sandim. ve sonra yine adet gördüm normal bi sekilde ama adetten 1 hafta sonra kanama gecirdim bacaklarim tutmuyodu degisikti yani süphelendim doktora gittim normal ara kanama dediler idrar testide yaptilar hamile degilsin dediler ama kanamam 1 haftayi gecince birazda rahatsizlandim kendi kadin doktoruma gittim orda cikti hamileymisim ama bebegimin kalbi durmussenağlama. 7 haftalikti kusma falan olmadi bende.

kızlar bu sabah dayanamayıp test yaptım hatta bi 20 dk önce 2.çizgi çok silikti ordada bi çizgi gibi bişey oldu ama silikti hatta açık pembe desem o zaman bile abartmış olurum sanki göz yanılmasımı ldu acaba ama ışığa tuttumda baktım silikte olsa bişey vardı yaa...ama doğrumu gördüm yada gözümmü yanılttı beni bu arada adete 2 gün var kasık ağrılarım var ben gelicek sanıyorum ama bilemiyorum geçerse bi kere daha test yapıcam :çok üzgünüm:

X