kızlarr müjdemi veriyorum bende hamileyim

tugbamurat

bismillahirrahmanirrahım
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
1.524
5
:teytey:kızlar o kadar çoooook mutluyumki anlatamam mutluluktan aglıyorum bugün sahura kaltıgımda testi yaptııım ve 2çizgide netmi net :teytey::CüvCüv::teytey:hamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim:teytey::CüvCüv::teytey: allahıma ne kadar şükretsem azdır bana nasip etti mevlam rabbim güzel allahım tüm bebek isteyenlerede nasiiiiiiip etsiiiiiiiiiiiiiiiin:Saruboceq: amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

ılk tebrık benden canım sabah sabah harıka bır haber ALLAH analı babalı buyutsun hayırlı olsun canım..........:CüvCüv::emir_bebek::ecrin_bebek:a.s.:nazar:

canımmm çok sevindim tebrik ederimm gözün aydın ...:nazar::emir_bebek:
Allahım sağ salim kucağına almayıda nasip esin inşallah...Allahım sağlıklı hayırlı evlat nasip eylesin:teytey::teytey:hihoyyythihoyyyt

canim bak ne guzel Allah cok bekletmedi seni. darisi basimiza insallah. bize de dua et olur mu?

senin denemeye basladigini hatirliyorum. 2-3 ay onceydi ve basardin. canim sen de mi 2 gunde bir calisanlardandin? ozel bir sey yeyip ictin mi?

Son düzenleme:
canım tebrik ederim seni ne güzel bir haber darısıda bizlerin başına olsun inşallah.

tabrik ederim canım allah tamamına erdirsin bu mübarek günlerde dularımızı birbirimizden eksik etmeyelim arkadaşlar:nazar:

canim bak ne guzel Allah cok bekletmedi seni. darisi basimiza insallah. bize de dua et olur mu?

senin denemeye basladigini hatirliyorum. 2-3 ay onceydi ve basardin. canim sen de mi 2 gunde bir calisanlardandin? ozel bir sey yeyip ictin mi?

:teytey:evet canım allahıma sosuzlarca şükürler olsun bekletmedi fazla:nazar: ben herzaman duacınızım:Saruboceq: canım özel hiç birşey yiyip içmedim regl günümün bittigi günden itibaren gün aşırı çalıştık ve bol bol namazlarımda dua ettim allahıma size ve kendime

canım burdanda tebrik edeyim..bizlerede çok dua et olurmu ...allah kucağına aldığın günleride göstersin inşallah....

Tebrikler canım:lepi:
Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin:Saruboceq:
Bizler içinde dua et, inşallah bizde en kısa zamanda yazabiliriz burdan hamiş olduğumuzu:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

anammmmmm sabah sabahh bu ne güzel haberrrr.. hadi gözün aydın cnmmmm allah kucağına almayıda nasip etsin

gözün aydın olsun.
allah hayırlısı ile tamamına erdirsin.
allah yolunu her zaman açık etin.
inşallah bebeşinin reismelrini görürüz bu sayfalarda.
bebişe iyi bak tamam mı?

canım çok sevindim... Allah tamamına erdirsin... Sağlıkla sıhatle kucağına almayı nasip etsin.. Vatana millete anasına babasını hayırlı evlat olsun.. amin

X