kızlarr çok dua edin nolur? Bugün büyük gün :(((

kalachakra

2 Prenses Annesi+Yeni Pozitif 🤗
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
899
17
Arkadaşlar bilen bilir... Hamileliğim boyunca birsürü seylerle karşılaştım. Önce plesenta arkasında kanama, sonra ikili tarama testinin yüksek çıkması, düşük riski, sonra kist ve derken simdide üçlü taramaya geldik. Bugün saat 16:30da üçlü tarama yaptırcam... Nolur dualrınızı eksik etmeyinde üçlü tarama sonuclarım güzel çıksın... Ben kendimi sonuçlarım güzel çıkacak diye şartlandırdım o yüzden moral bozmak istemiyorum... Ama hersey Allah'tan dimi? Benim için bol bol dua edin nolur, çünkü şimdi en çok buna ihtiyacım..:çok üzgünüm:. Desteğinizi zaten eksik etmiyorsunuz bunun farkındayım...

canım Allah yardımcın olsun inşallah iyi çıkar bende vercem 3 lü testi ayın 22 sinde hepimiz sağlık bi şekilde bebişlerimizi kucağımıza almak nasip etsin Rabbim pozitif düşün kendini üzme Allah yardımcın olsun

canım dualarımız seninle içini ferah tut test sonucun iyi çıkıcak Allahın izniyle

canım bak gör testin çok güzel çıkacak rabbim hayırlı eli ayağa düzgün evlatlar nasip etsin inş aminnnnnn hiç stres yapmaki bebişte üzülmesin sıkıntı yaşamasın dualarım senle arkadasım sonucu mutlaka bildir:dance:

canımm sonuçlar hemen çıkkmaz galiba pazartesiye kadar beklemem gerekcek :KK43:((... İnşallah güzel haberler vericem size, ben öyle umud ediyorum

canımm sonuçlar hemen çıkkmaz galiba pazartesiye kadar beklemem gerekcek :KK43:((... İnşallah güzel haberler vericem size, ben öyle umud ediyorum

Bende seninle benzer sorunlar yasadım anlıyorum seni. İnsallah güzel sonuclar alırsın.. sonucu kotu cıksa bile hic inanma en sağlıklısı amniyosentez. Allaha dua et hamilelerin duası cabuk kabul olurmus. Güzel sonuclarını bekliyorum.

inşallah çok güzel haberler alırsın allah senin ve bütün anne adaylarının bebeklerini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin benimde inşallah

canım inş testlerde bi sorun çıkmaz sen gönlünü ferah tut allaha bol bol dua et.allah eli ayağı düzgün,sağlıklı,aklı bütün evlatlar nasip etsin

Evet seninde dediğin gibi sonuçlar çooook güzel çıkıcak
Allah yardımcın olsun :1hug:

:1hug:canım benim inşalah herşey gönlünce olur yavrucuğun un sağlıklı olduğunu öğrenirsin,dualarımız seninle.için ferah tut.hem unutma NEYİ DÜŞÜNÜRSEN ONUYAŞARSIN,Allah emanet olun.

canım inşAllah sonuçlar güzel çıkacak
bebişini ve seni sağlıklı güzel günler bekliyor
ben de ikili test sonucumu bekliyorum
Rabbim hepimize hayırlısını versin..

Canım allah gönlüne göre verir inşallah.moralini bozma allahın izniyle hiç bişey olmaz

canlarım Allah hepinizden razı olsun...Valla mesajlarınızı okuyunca içim huzurla doldu...

neyi yaşamak istiyorsanız onu yaşarsınız yada baktığınız şey bakmak istediğiniz şeydir gibi sözler var senden tek ricam bir anne adayı olarak duayı dilinden eksik etmemen ki seninki şuan en makbul olanı çünkü 2 canlısın vede aklına kesinlikle kötü şeyller getirip moralini bozma pozitifliği elden bırakma canım herşey Allahtan Rabbim ne verirse bi hayır vardır bunu düşünerek kendini üzmenin bile boşa olduğunu anlayacaksın Allahın izniyle testler normal çıkacaktır inşallah canım duaa duaa duaaa:KK66:

canım inşallah sonuçların güzel çıkar.tatlı bebişine sağlıcakla kavuşursun.

bensen ne güsel de demişsin dua dua dua...evt herşeyin başı sonu dua.rabbim hepimize hayırlısı ne ise onu nasip etsin inş.üzülmek için bi neden yokki olsa rabbimin mucizesi deriz olmassa rabbim en iyisini bilir deriz.ama yüreğimiz tabikide bir bebeğimiz olsun ister.rabbim inş herşeyin en hayırlısını nasip eder.dua ve sevgiyle

X