kızlarr çok dua edin nolur? Bugün büyük gün :(((

canım ben inanıyorum ki bebeğin gayet sağlıklı olacak iyi şeyler düşün canım düşün ki iyi sonuçlar alasın umarım herşey senin istediğin gibi olur bebişin de.. üzme kendini

Canım inşallah güzel sonuçlar alırsın. Arkadaşalrın da dediği gibi bol bol dua et. Moralini yüksek tut canım. Bizim dualarımız da seninle.

güzel haberlerini alırız inşallah canım... bende yaptırdım sonuçları bekliyorum bakalım.hayırlısı olsun hepimiz için...

canlarım benim. dün yaptırdım testi sonuçlar çarşamba günü çıkıcakmış. O zamana kadar bekliyeceğim mecbur. Sonuçlar inşallah güzel çıkacak ben buna gönülden inanıyorum... Buarada bebeğimin cinsiyetini de öğrendik. Bir oğlum olucakmış... Allahım oğlumun o minicik kalbine taşıyamayacağı kadar ağır yük vermez inşallah...

Canım tebrik ederim...Ogluşunuda senide aklına kötü birşey getirme eminim o sımsıkı sarılmıştır annesine...Canım benim rabbim yanında olsun..

Çarşamba günü sonuçların güzel çıkacak eminim
demek oğlun olacak çok sevindim
rabbim oğluşunu sağlıkla kucağına versin :1hug:

Arkadaşlar bilen bilir... Hamileliğim boyunca birsürü seylerle karşılaştım. Önce plesenta arkasında kanama, sonra ikili tarama testinin yüksek çıkması, düşük riski, sonra kist ve derken simdide üçlü taramaya geldik. Bugün saat 16:30da üçlü tarama yaptırcam... Nolur dualrınızı eksik etmeyinde üçlü tarama sonuclarım güzel çıksın... Ben kendimi sonuçlarım güzel çıkacak diye şartlandırdım o yüzden moral bozmak istemiyorum... Ama hersey Allah'tan dimi? Benim için bol bol dua edin nolur, çünkü şimdi en çok buna ihtiyacım..:çok üzgünüm:. Desteğinizi zaten eksik etmiyorsunuz bunun farkındayım...

canımcım ben biraz geç kaldım galiba..
ama inan aklımdaydıınn.
sonuçların güzel gelicek hiç merak etmee..
dualarımız hepimizlee...

aaaay şimdi okudum oglun olcakmııış:)
çok sevindimm..
aynı gidiyoruz seninle canımcım:)))
allah tamamına sağlıkla sıhhatle erdirir inşallah..

aaaay şimdi okudum oglun olcakmııış:)
çok sevindimm..
aynı gidiyoruz seninle canımcım:)))
allah tamamına sağlıkla sıhhatle erdirir inşallah..

evet yaa gerçekten seninle aynı gidiyoruz...:))
amin canım Allah cümlemizinkini tamamına erdirsin:KK70:

Canım korkma, bebeğinin iyi haberlerini alacaksın.Böyle çok arkadaşımız vardı hamileyken bir sürü sorunu olan fakat sonunda sağsağlim bebeğine kavuşan.Sende onlardan birisin...Dualarım seninle ve benim gibi tüm anne adaylarıyla.Not gitmeden Ayetel Kürsi yi okumanı tavsiye ederim.

Arkadaşlar bilen bilir... Hamileliğim boyunca birsürü seylerle karşılaştım. Önce plesenta arkasında kanama, sonra ikili tarama testinin yüksek çıkması, düşük riski, sonra kist ve derken simdide üçlü taramaya geldik. Bugün saat 16:30da üçlü tarama yaptırcam... Nolur dualrınızı eksik etmeyinde üçlü tarama sonuclarım güzel çıksın... Ben kendimi sonuçlarım güzel çıkacak diye şartlandırdım o yüzden moral bozmak istemiyorum... Ama hersey Allah'tan dimi? Benim için bol bol dua edin nolur, çünkü şimdi en çok buna ihtiyacım..:çok üzgünüm:. Desteğinizi zaten eksik etmiyorsunuz bunun farkındayım...

BİRTANEM DUALARIMIZ SENİNLE İNŞALLAH HERŞEY GÖNLÜNCE OLUR.BİZİ GELİŞMELERDEN HABERDAR ET.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

dualarımseninle canım inşallah sonuç iyi çıkar Allah tan ümit kesilmez unutma

Gozun Aydın SagLıcakla Kucagına alırsın ıns Sonuclarda Cok ıyı cıkar ıns Sen bole umut dolu olduktan sonra

X