Kızlarr Batık İçin Çözümü Buldum

ayscgr

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2011
444
18
Yillardr batik problemim vardi hatta kapri falan bile giyemiyodum evlendm ve cok uzuluyodum sonunda bi arkdasim tavsiye etti bi krem inanin ki bi ayda sonuc mukemmell ben cok ama cok memnunummmm

yillardr batik problemim vardi hatta kapri falan bile giyemiyodum evlendm ve cok uzuluyodum sonunda bi arkdasim tavsiye etti bi krem inanin ki bi ayda sonuc mukemmell ben cok ama cok memnunummmm

ismi nedir? özelden yazabilir misin, benimde sorunum var bu konuda :KK43:

İsim vardi ismini yazmayi unutmusum canim k.bakma eminim biliosundr adini EXCİPLAL LİPO KREM mukemmel gldi bana cok guzel doktor soylms arkdsima oda bna syledi bnde denedktn sonra yaziyim dedim.bn bi sure almadm bcaklrimi dinlndirdim o ara her dustan sonra iki gunde bir kesin iyice surdum sonra bavklarimi aldim sonuc superrrr :-)

hepsini deneyeceğim teşekkürler, özel bir sorum daha olacak. bu batık sadece bacaklarında mı ? özel bölgedede çok oluyor bunlar, ben daha çok o açıdan rahatsızım. acaba tüm vücuda uygulanır mı ki bu ürün ?

hepsini deneyeceğim teşekkürler, özel bir sorum daha olacak. bu batık sadece bacaklarında mı ? özel bölgedede çok oluyor bunlar, ben daha çok o açıdan rahatsızım. acaba tüm vücuda uygulanır mı ki bu ürün ?

evet canim istedigin yere kullan benm kollarimdada batik vardi onlarda gecti :-) cookk sukur :-) ve lekelerimde kayboldu

bu kremi bende aldım bacaklarımda batık ve kahverengi lekeler var umarım iyi gelir
kremi sürdüm hemen emdi cok nemlenmedi gibi geldi bakalım etki edecekmi

X