Kizlarr bakarmısınııızzz🤍j

Dez21

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2020
132
22
Merhabaa ben normalde adet görmüyorum ilaçsız bu ay kendiliğinden oldu pko var hormonlarm hepsi düzenli pko var bu yüzden bu ay kendiliğimden adet gördüm oyzden pko icin ne yapabilirim kendiligimden adet görmüşken soğan suyu ne zaman icim hayıt tohumu civanpercemi ne uapim ne icin adetliyken boyle olupta adetliyken birseyler kullanıp duzelen oldumu lutfen yardimci olun kendiligimden adet olmusken devam etsin istiyorummm

Canım merhaba, insülin direncine ve tiroid değerlerine baktırdın mı? Bende de pcos var. Bunlar genelde pcoslularda oluyor. Bende tiroid var mesela.

Canım merhaba, insülin direncine ve tiroid değerlerine baktırdın mı? Bende de pcos var. Bunlar genelde pcoslularda oluyor. Bende tiroid var mesela.
Baktırdım kuzum insülinim vardı baya düşürdük bitmek uzere o glifora devam ediyorum troid lh fsh estrodiol muydu bu tür hormonlar t3 t4 hepsi normal hic anormallik yok sadece ben napim adetliyim suan adetliyken kimisi sogan suyu hayit civanperçemi kullanan vsarya hani bugn basladi ne yapim acaba tamamen adetim sökülsün diye bayadır olmaynca birde pcos icin napsamki adet döneminde

Doktora git canım düzene girecekken bunları yapma sana gelmeye bilir

Doktora git canım düzene girecekken bunları yapma sana gelmeye bilir
Gittim canım birşey yok sadece pcos var onlar adetin 3.gunu su hormon diyor yaptırıyorum normal çıkıyor adetin 5.günü klomen ic diyor yumurta catlatiyor baska birsey yok bumlar gebe kalmak icin bende gununu ayarlayamiyorum tabi dikkat etmiyoeum febelik düşünüyorum birde aslnda genelik benkm dikkatsizligim bu ay soĝan suyu yapacam yuruyus bol su ama benim adetimi getiren kilo vermek ve bol su oldu bence buna devam edim

İnositol öneririm hormonlarını anında bitkilerle soğan kürleriyle alt üst etmeni önermem soğan suyu iyi olsa da rahim duvarını inceltiyormuş bu sefer de kalınlaştırmak için progestan almak zorunda kalabilirsin baya uğraştırır dikkatli olmak lazım İnositol bir takviye özellikle de pko için zaten yumurtaları kaliteleştiriyor vs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…