kızlar zakkum6644 arkadaşımız doğum yaptı

ilkyas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
674
2
43
kızlar zakkum dün normal doğumla kızı elayı dünyaya getirdi şu an ikiside gayet iyi kolay bir doğum oldu zakkum size detaylı olarak yazar birazdan evi getirecekler çok tatlı Ela hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyythihoyyytçok tatlı maşşallah...

Hadi hayırlı olsun.Allah sağlık ve hayırlı ömür versin bebişine.

Son düzenleme:
hayırlı uğurlu olsun.darısı benim başımaa:CüvCüv::ecrin_bebek:

allah sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin.darısı başımıza...

oyy Allah bağışlasın sağlıkla büyüsün Ela hanım!!!!

anaaa ayşinimm doğurmuş ela hanım gelmiş hoşgelmiş. allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

Ela hanım gelmiş hoşgelmiş rabbim analı babalı büyütsün saglık sıhat versin aysincim sanada büyük geçmiş olsun tatlım a.s.

dün sormustum he daha :) dedim sesi kesildi bu kizin ama büyük isler basarmis benim karabiberim :) afferin kis kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3

canim benim kolayindan kurtulmana cok sevindim insallah bundan sonraki sürec cok daha kolay gecer senin icin..kizinla mutlu huzurlu bir hayat sürersin... dilerim tek göz yasi degmez ela´minizin gözüne..cok duygulandim ya sabah sabah...
hemen fotografini yolla ne olur 3´lü ile benziyor mu hakikaten merak ediyorum....

Oyy Ela Hanımda teşrif ettiler aramıza maşallah...canım sana da çok geömiş olsun darısı başımıza inşallah...

X