Kizlar yok mu dua isteyen karşılıksız içimden gelerek dua etmek isterim

Rabbim gonlunuze ferahlik versin
Tez zamanda hastaliklarima iz kalmayacak sekilde sifa bulmayı ve kendim icin en hayirli olacak insanla karsilasmayi isterimm dualarinizda yer verirseniz cok sevinirim

Hemenn edelimm Rabbim bir ataya getirsin tez zamanda, yuvanizdaki huzuru mutlulugu bereketi arttırsin, babaniza da saglik sihhat versin

Rabbim evladıniza öyle sihhat versin ki kostururken ardından yavrum yeter deyip bugünleri zerre aramazsınız aklınıza dahi gelmez insAllah ya şadi adı hürmetine tez vakit sihhatine kavussun yavrunuz :)))
Amin Amin çok tesekkur ederim insallah ben de 4gundur acillerdeyim gercekten zor gunlerden geciyoruz. Dualariniz icin cok tesekkur ederim. Rabbim sizlere de bol şifalar versin tum dertleriniz bitsin insallah

Öncelikle Allah gonlunuze ferahlik versin Arkadaşımın dedesi vefat etti hatim topluyo ama tamamlayamamis cüz versem alır mısınız

Allah hepimizin maddi manevi sıkıntılarını gidersin Oğlumun kontrol emarı var 3 hafta sonra dualarınıza katarsanız çok sevinirim Rabbim tertemiz hayırlı sonuçlar almayı nasip etsin Şifa bekleyen herkese Şafii isminin yüzü suyu hürmetine şifa versin inşallah

Amiin oğlunuz icin sifa salavat-ı okudum

Allah iyi sonuclar almayi nasip etsin

Okul konusunda ailevi konularda sıkıntılarım var birbirimize dua edelim inşallah şimdiden Allah kabul etsin
Okul konusunda ailevi konularda sıkıntılarım var birbirimize dua edelim inşallah şimdiden Allah kabul etsin
Bayram sevincinde guzel niyetleri kabul olsun inşallah canim ne demem ederim hatta ettim bile :))) gönlünü ferah tut inşaallah güzel haberlerin ardarda gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…