Kizlar yok mu dua isteyen karşılıksız içimden gelerek dua etmek isterim

Kızlar içim daralıyor manevi olarakta dünyevi haller bakımından da. Sizleri hiç tanımıyorum her ne isteğiniz var ne sıkıntıniz var bilemiyorum. Inanın kalbim öyle yorgun ki. Dua etmek ıstiyorum ama ustumdeki atalet gitmiyor kendime dua edemiyorum. Bari hiç tanımadığım bilmediğim insanlara günahsız ağızdan dua edeyim ısmarlama olamaz elbette hani olur ya keşke bir kulu bana dua etse bir halimden anlayan olsa diye manevi olarak desteğim olsa ne âlâ. Bugün mübarek gün ısteyene tüm yaralı kalbimle dua edeyim yardım edeyim isterim. Olurda kabul olursa sevinci belki kalbime huzur verir o kardeşimin...
Senin güzel kalbine kurban 😍benim bı satilacak biseyin var satmam lazim.onun için dua edersin 😔 bende sana dua edeyim hep benimde basakalarina dualarım hep tutar ama banada bir dua eden olsa kesge diyorum o dua edecek sen ol 😊

Senin güzel kalbine kurban 😍benim bı satilacak biseyin var satmam lazim.onun için dua edersin 😔 bende sana dua edeyim hep benimde basakalarina dualarım hep tutar ama banada bir dua eden olsa kesge diyorum o dua edecek sen ol 😊
Yaaa tabii etmem mi rabbim helal olarak tez vakitte kolaylaştırsin ki işiniz tez vakit çözülsün müşkül etmesin sizleri 😊😊😊

Kızlar içim daralıyor manevi olarakta dünyevi haller bakımından da. Sizleri hiç tanımıyorum her ne isteğiniz var ne sıkıntıniz var bilemiyorum. Inanın kalbim öyle yorgun ki. Dua etmek ıstiyorum ama ustumdeki atalet gitmiyor kendime dua edemiyorum. Bari hiç tanımadığım bilmediğim insanlara günahsız ağızdan dua edeyim ısmarlama olamaz elbette hani olur ya keşke bir kulu bana dua etse bir halimden anlayan olsa diye manevi olarak desteğim olsa ne âlâ. Bugün mübarek gün ısteyene tüm yaralı kalbimle dua edeyim yardım edeyim isterim. Olurda kabul olursa sevinci belki kalbime huzur verir o kardeşimin...
Rabbim sıkıntılarını gidersin inşallah. Benim tekrarlayan gebelik kayıplarım var bana da dua edersen çok sevinirim. Rabbim iki cihanda da seni incitmesin..

Allah rızası için bana da dua edebilir misiniz? Aile huzurum için eşimle aramdaki soğukluk halinin geçmesi için çok zor bi durummuş😞Rabbim sizi de feraha çıkarsın inşallah.

Rabbim sizi ferahliğa çıkarsın kaşınıza iyi insanlar çıkarsın burdaki tüm arkadaşların kalp lerinde ne varsa rabbim kabul etsin benimkinide 🤲🤲🤲

Bende alırım bı duanı cok huzursuzum ne zmaandır ustumde agırlık var gibi :-)

Allah rızası için bana da dua edebilir misiniz? Aile huzurum için eşimle aramdaki soğukluk halinin geçmesi için çok zor bi durummuş😞Rabbim sizi de feraha çıkarsın inşallah
Rabbim bir an önce huzur ve sevgi tahsil eylesin araniza

Rabbim bir an önce huzur ve sevgi tahsil eylesin araniza. güzel haberlerinizi duymamız niyetiyle ❤

Bende alırım bı duanı cok huzursuzum ne zmaandır ustumde agırlık var gibi :-)
Rabbim sizi ferahliğa çıkarsın kaşınıza iyi insanlar çıkarsın burdaki tüm arkadaşların kalp lerinde ne varsa rabbim kabul etsin benimkinide 🤲🤲🤲
Amiiin hepinize ismen bilmesemde kalben dualarını gönderiyorum arkadaşlar.

Benim içinde dua edə bilirmisiniz
Borcları tez bir zamansa ödemek.
Hayatımtaki bütün maddi manevi kapıların açılması için...

X