kızlar yeniden bebiş isteyenler burayaaaaaaa

E

EU2

Ziyaretçi
kızlar selam bende bugun aranıza katıldım..hep yazıları okurdum bugüne kısmetmiş:)
ben haziran ayında kürtaj geçirdim ve o zamandan sonra pazar gunu yumurtlama gunumde eşimle beraber olduk..bugun daha ilişkinin üzerinden 4 gün geçti ama göguslerım agrıyor bana yardım edin umutlanmak ıstemıyorum ama ruzgar demiri kucagıma almak cok ıstıyorummm :KK43: :KK43: :KK43:

şekerim ufak bir şüphe için okadar heycanlanma aksi çıkarsa çok üzülürsün.. test al yap önce

vallahi regl olmama daha var ama beklenti içinde hep bir umut ışığı hep belki soru işareti:KK43:(((...allahım hayırlısını nasip etsinn..ama eger haftaya uyumaya fılan başlarsam ki ben hıssedıyorum zaten bişi olursa gecen seferde hıssetmıstım kafamı kaldıramıyordum allahımm sesımı duyacak:KK43:

inşallah hislerin dogru çıkar bende yeni üye oldum ve yeni evliyim bende her ay umutlanıyorum 4 . ayımızdayız yumurtlamama 3 gün var bu sefer olur inşallah hepimize allah yardım etsin

bende aranıza yeni katıldım.3 aylık bir bebegim var.benımde aynı tarif ettigin gibi hemen gögüslerim agrıdı..ama yinede gününü bekle inşallah her şey diledigin gibi olur arkadaşım...özel degilse neden kürtaj oldun .?

canım allah gönlüne göre versin umutlanmadan önce bir hormon tahlili yaptır hemen cıkar inşallah istedigin sonucu alırsın seni cok öptüm :emir_bebek:

canım benim cok teşekkür ederimmm hepinizin güzel dilekleri için allah hepimizin gönlüne göre versin tez zamandan bebişlerimizi kucagımıza alalım..
kürtaj olmam malesef eşimin bir hatası yüzündendi ve ani bir karar sonucu oldum oglum beni bekliyor ama öteki tarafta beraber olucaz:KK43:..kızlar allaha duacıyım hepimiz için en güzel haberler gelsin bizi bulsun her zaman..
öpüyorum hepinizi...

kızlar selam bende bugun aranıza katıldım..hep yazıları okurdum bugüne kısmetmiş:)
ben haziran ayında kürtaj geçirdim ve o zamandan sonra pazar gunu yumurtlama gunumde eşimle beraber olduk..bugun daha ilişkinin üzerinden 4 gün geçti ama göguslerım agrıyor bana yardım edin umutlanmak ıstemıyorum ama ruzgar demiri kucagıma almak cok ıstıyorummm :KK43: :KK43: :KK43:
canım benim sen yine de ümitlenme ne olur ne olmaz
tabiki dileğimiz senin gönlünce olmasından yana ama olmazsa eger üzülürsün
bi de cok stres yapma eger olmazsa bu kalmayı da etkiliyomuş çünkü

benim oglusum 1 yaşında darısı isteyenlerin başına :hulya:

canıımmmmmm inşallah gönlüne göre olur herşey.. benim de göğüs ağrılarım çok çabuk başlamıştı ama sen çok stres yapma yine de.. çünkü gerçekten bu çok etkiliyor..sabırla bekle bakalım bitaneem sonra da güzel haberlerini ver bize inşallah..

canıımmmmmm inşallah gönlüne göre olur herşey.. benim de göğüs ağrılarım çok çabuk başlamıştı ama sen çok stres yapma yine de.. çünkü gerçekten bu çok etkiliyor..sabırla bekle bakalım bitaneem sonra da güzel haberlerini ver bize inşallah..

sağolasın canım benim:)aslında bende çok stress yapmıyorum olumlu yaklaşıyorum ama kasıklarımda ağrı ve göguslerımde agrı var bakalım artık sabırla bekliyorum bu arada yeni bir yöntem ögrendım nenelerimizin zamanından kalma ama deneyen arkadaslar dogru sonuca ulaşmış gulmek yok ama kızlar :)
orta parmağınızı vajinanın içine soktuğunuzda elinize hemen çocuk yatağı değiyorsa hamile değilsiniz amaaa elinize hiçbiyer değmiyorsa için boş bi alan gibi ise kesin hamilesiniz çünkü adete yakın rahim yatağı aşağıya sarkar eğer hamile isen zaten adet olmayacağın için rahim yatağı aşağıya inmez ...diye bakalım bende pazartesi günü denicem anlıyabılecek miyim?:):):)

:)) evet canım onu duymuştum..eskiden ultrason mu varmış pehh:) dene bakalım ve sonucu da bildir mutlaka..

selam ilk hamileliğim kürtajla sonlandırıldı.sonraki yıllarda iki çocuğum oldu.arada yine düşük yaptım kürtaj olmak zorunda kaldım.2008 şubatta da bir kızım oldu.şimdi üç çocukla bazen imdaaat diye bağırıyorum.hiç korkmayın.Allah gönlünüze göre hayırlı evlatlar nasip etsin.

selam ilk hamileliğim kürtajla sonlandırıldı.sonraki yıllarda iki çocuğum oldu.arada yine düşük yaptım kürtaj olmak zorunda kaldım.2008 şubatta da bir kızım oldu.şimdi üç çocukla bazen imdaaat diye bağırıyorum.hiç korkmayın.Allah gönlünüze göre hayırlı evlatlar nasip etsin.

amin canım benimmmm ..seninkileri de allah sana bağışlasın uzun ömürlü olsunlar seni hiç üzmesinler hayırlı evlatlar olsunlar fazlada yaramazlık yapmasınlar:)vallahi iyi cesaret 3 çocuk yapmak heleki bu zamanda ama allah hepsini ayrı kısmetiyle getiriyor...darısı bizim başımıza..vallahi şu nene yöntemini yapıyorum pzt günü bakalım ne olacak sol ğöğsümde dayanılmaz ağrım var ya...:KK43:((((

slm ben yeni katıldım yazılarınızı okuyorum bende 1 senelik evliyim çocuk yapmaya karar vereli henüz 2 ay oldu eşimle ben çok istiyoruz ben yumurtalama dönemimi nasıl anlaya bilirim adet günümden itibaren sayarsak 12. günmü oluyor lütfen beni bilgilendirirmisiniz şuanda da şüpeleniyorum aslında göğüslerim şiş ama ağrımıyor sadece dokunuca çok acıyor belimde her sabah kalktığımda çok ağrıyor ama adet günüme daha 10 gün var sabredemeyeciğim heralde test yapıcam inşallah hamileyimdir

slm ben yeni katıldım yazılarınızı okuyorum bende 1 senelik evliyim çocuk yapmaya karar vereli henüz 2 ay oldu eşimle ben çok istiyoruz ben yumurtalama dönemimi nasıl anlaya bilirim adet günümden itibaren sayarsak 12. günmü oluyor lütfen beni bilgilendirirmisiniz şuanda da şüpeleniyorum aslında göğüslerim şiş ama ağrımıyor sadece dokunuca çok acıyor belimde her sabah kalktığımda çok ağrıyor ama adet günüme daha 10 gün var sabredemeyeciğim heralde test yapıcam inşallah hamileyimdir
hoşgeldin canım aramıza umarım gönlünce bi hamilelik dogum yaşamak sana da nasip olur a.s.
bu tür hesaplamalar yapan siteler var hamilelik ve dogum üzerine oradan yumurtlama gününü hesap edebilirsin. bir de sunu söyleyim adetin bütün belirtilerini yine olacakmış gibi yaşıyorsunuz ama bekliyorsunuz bekliyorsunuz olmuyo meğer hamilesiniz :teytey: belirtiler olabilir erken dönemde test yapmayın derim cünkü cok erken dogru sonuç vermez adetinizin üzerinden bir iki geçmesini bekleyin
şakkıdı

X