Kizlar yeni uyeyim tam nasil kullaniliyor da bilmiyorum . Hsg filmi icin fikirlerinize ihtiyacım var ...

Annemlerin bi komsunun kiz da ilk asilama yapmis tutmamis . Ondan sonraki ay kendiliginden hamile kalmis . Insallah sende de oyle olmustur .umarim hamilesindir. yukselir bence cunku erken bakmissin sonicta .
İnşAllah bende öyle umut ediyorum Rabbim hayal kırıklığı yaşatmasın inşAllah

Allah isteyen herkese nasip etsin inşAllah çok zor mesele ben 1 buçuk yıldır deniyorum siz ne kadardır deniyorsunuz
Amiinn insallah ben de yaklasik 1.5 yildir deniyoruz . Olmuyor . Esimde varikosel vardi ameliyat oldu iyilesti .degerleri artti 3. Ayda ama hala tik yok . Bu ay asilama icin gidicektik nasip olmadi o da gidemedik . Obur aya kaldi

Amiinn insallah ben de yaklasik 1.5 yildir deniyoruz . Olmuyor . Esimde varikosel vardi ameliyat oldu iyilesti .degerleri artti 3. Ayda ama hala tik yok . Bu ay asilama icin gidicektik nasip olmadi o da gidemedik . Obur aya kaldi
İnşAllah hayırla sonuçlanır canım bizim bi sorunumuz yokken olmuyor

Echomar öneriyorum hiç hissetmedim bile gerçekten mükemmeller

Kizlar reglim bittikten sonra hsg cektirmem lazim .. bana deneyimlerinizi anlatabilir misiniz lutfen fulya acik Mr dan cektiren varsa paylasabilir mi veya bildiginiz baska yer varmi Avrupa yakasinda .. Simdiden Teşekkürler..
Hiic korkulacak birşey yok
Bunu hsg ye girmeden korkudan tansiyonu yerle bir olan ,bacakları titreye titreye giren ben söylüyorum
İnan bende adet ağrısına benzer ağrı bile olmadı o kadar söyleyeyim sana
Kendini kasma yeter

Aynen öyle taşıması sorumluluğu çok fena ama olsun Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat versin inşAllah tek çift erkek kız farketmez
Aynen saglik cok onemli insallah saglikli sohhatli hayirlilisi ile gelirler minnoslar bizi bekletmezler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…