Kizlar yeni uyeyim tam nasil kullaniliyor da bilmiyorum . Hsg filmi icin fikirlerinize ihtiyacım var ...

Blackeyess

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2019
135
80
25
Kizlar reglim bittikten sonra hsg cektirmem lazim .. bana deneyimlerinizi anlatabilir misiniz lutfen fulya acik Mr dan cektiren varsa paylasabilir mi veya bildiginiz baska yer varmi Avrupa yakasinda .. Simdiden Teşekkürler..

Korkucak bisey yok adet ağrısı gibi bi ağrınin 2 kati kadarini hisediyorsun okadar... yeni makineler simdi cok iyi...6 sene önce cektirdigim hsg ile en son 2 yil once cektirdigim hsg arasinda dünya fark vardi

Korkulacak gibi degil ben Sisli Echomar da cektirdim . Agri esiginiz nasil bilemem ama ben de canim cok tatlıdır . Ama hocbir sekilde aci agri kanama vs. Yasamadim sadece o cekildigim hafta bi kac gun akintim geldi . O kaaadar :) bu forumda yazilanlari okuyup da gitmistim ödüm kopmuştu. Ama inanki korkulacak bisey yok ortada. hissetmiyorsun bile .. Totalde 5 dakika falan sürüyor.

Kizlar reglim bittikten sonra hsg cektirmem lazim .. bana deneyimlerinizi anlatabilir misiniz lutfen fulya acik Mr dan cektiren varsa paylasabilir mi veya bildiginiz baska yer varmi Avrupa yakasinda .. Simdiden Teşekkürler..
Ben Kahramanmaraş üniversite hastanesinde çektirdim bilmiyorum benim canım çok yandı ve 2 gün kesik kesik kanamam oldu adet sancısından daha fazla ağrıyor çok daha fazla

Ben Kahramanmaraş üniversite hastanesinde çektirdim bilmiyorum benim canım çok yandı ve 2 gün kesik kesik kanamam oldu adet sancısından daha fazla ağrıyor çok daha fazla
Peki kapali falan miydi tupleriniz . O yuzden de aci hissediliyormus diye duydum . Benim cok sukur bisey cikmadi ve hicbir sekilde agrim kanamam olmadi .

Ben anestezili çektirdim. Daha doğrusu özeller anestezili çekiyor. Uyanınca sadece akıntım vardı. Başka hiçbir ağrısı olmadı

Normal yolla olacak eğer tutarsa daha önce aşılama yaptırdım ama tutmamıştı inşAllah yükselir değerim lütfen dua edin
Annemlerin bi komsunun kiz da ilk asilama yapmis tutmamis . Ondan sonraki ay kendiliginden hamile kalmis . Insallah sende de oyle olmustur .umarim hamilesindir. yukselir bence cunku erken bakmissin sonicta .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…