kızlar yarın dr.ilk randevumuz çok heyecanlıyım

zerda34

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2007
16
0
bakalım benim kelebeğimi görebilecekmiyim.yaaa inşallah bir sorun çıkmaz çok korkuyorum:KK43:(((

hiçbirşey çıkmaz canım gönlünü ferah tut
yarın annesi ile tanışıcak yani güzel kelebek :)

hiçbirşey çıkmaz canım gönlünü ferah tut
yarın annesi ile tanışıcak yani güzel kelebek :)

bende seni merak ettim.test yaptırdınmı.ben adetime 1 hafta kala kan testi yaptırmıştım.sonuç 103 çıktı dr.3-4 tekrarlattı bu sefer 800 çıktı dr.iyi dedi sonra ben kendiliğimdem gittim tekrar yaptım 3300 çıktı ama yine de korkuyorum bir şey olacak diye bunda 6 ay düşük yaptım.yani boş gebelikti:KK43:((

kürtaj oldum:KK43:

ben yaptırdım canım5 üzerinden 3.2 çıktı negatif dediler napalım bi daha ki aya inşallahhh
ama senin değerlerin süper :nazar:
güzel annecik yarın bebişini görünce tüm endişelerin geçicek hiç merak etme

Hadi Gör De Bize De Anlat Keseniii...ilerleyen Haftaklarda Kalp Atişlarini Duyacaksinnnnnn

Canım şu anki heyecanını anlayabiliyorum ama emin ol ki herşey yolunda gidecek yarın gittiğinde de keseyi göreceksin hiç kaygılanma içini ferah tut

ben yaptırdım canım5 üzerinden 3.2 çıktı negatif dediler napalım bi daha ki aya inşallahhh
ama senin değerlerin süper :nazar:
güzel annecik yarın bebişini görünce tüm endişelerin geçicek hiç merak etme

bir dahaki sefere inşllah seninde hamiş haberini alalım.bizlere sabretmek düşüyor herzamanki gibi.vakti zamanı geldimi bir bakmısın hamişsin inşallah.yürekten diliyorum

canım benim olumlu düşünme zamanı şimdi:)))) rabbim bol bol sabır versin meraklarına karşılık sana ve inşallah en güzel şekilde bebişinle buluştursun seni..zamanın en yavaş geçtiği dönem içinde bulunduğun ama bi bakmışınki çarçabuk kucağına alıvermişin inşallah :)))

seni çok iyi anlıyorum canım. bende 7,5 aylık hamişim.:)) her defasında kontrollerimi iple çekiyorummm.ve gün yaklaştıkçada birazda korkuyorymm yaa:KK43:((

canım benim olumlu düşünme zamanı şimdi:)))) rabbim bol bol sabır versin meraklarına karşılık sana ve inşallah en güzel şekilde bebişinle buluştursun seni..zamanın en yavaş geçtiği dönem içinde bulunduğun ama bi bakmışınki çarçabuk kucağına alıvermişin inşallah :)))

AYY İNŞALLAH HEP BERABER:))))

Bende Haftaya Cuma Gidicem Ilk öğrendiğimde çok Yeniydi 3,5 Hafta Oyüzden Ultrasyonda Görünmedi Bebişim... Allah Hepimize BebeklerimiZİ Sağlikli Kucağimiza Almayi Nasip Etsin..

kızlar bende 5 haftalık hamileyim pazartesı gunu kan testı yaptırmıstım 303 çıkmıstı doktor haftaya gel ultrasonda goruruz dedı çok merak edıyorum bır an once gıtmek ıstıyorum acaba o doktoramı gıtsem baska bır doktormu bulsam

X