kizlar yardimmm neolur

cikolata kiz03

kocasinin prensesi
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2014
220
84
Canlarim benim bilgi meleklerimm :)) yumurtlama geceli 5 gun oluyor ama benim 3 gundur gogus uclarim bi sisiyor bi iniyor surekli ama bi bakiyorum acayip sis bi bakiyorum inmis bu nedir nedendir kizlar hamilelil belirtisimidir

Benim ilişkiden sonraki günün akşama göğüs ucu acısı başladı bazen çok acıyordu bazen acısı azalıyordu. Sonra göğüs ucu acısı bitti göğüsler şişti çok acıyor. Hala acıyor ne zaman geçecek bilmem. Yani hamiş olabilirsin. Allah gönlüne göre versin canım inşallah....

Canlarim benim bilgi meleklerimm :)) yumurtlama geceli 5 gun oluyor ama benim 3 gundur gogus uclarim bi sisiyor bi iniyor surekli ama bi bakiyorum acayip sis bi bakiyorum inmis bu nedir nedendir kizlar hamilelil belirtisimidir
canım inşallah hamilelik belirtisidir ama yumurtlama belirtiside olabilir yani 5 gün geçince falan öyle hemen belirit çıkmıyomuş malesef benimde yumurtlama günümden sonra göğüslerim şişiyo uçları hassaslasıyı buda yumurtlamanın güzel olduğunun belirtisiymis ostrojen ve progesteron yukselmesinden dolayı olurmuş

X