kızlar yardımcı olursanız sevinirim

ncakir89

Guru
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2009
1.126
4
temmuz bebeğim olcak ve ben bu yaz tatile gitmeyi okadar çok istiyordumki.çok zor dönem geçirdik eşimle.yaz döneminde bebeğim2 aylık olucak.bebeğimlede gidemem büyük ihtimal.gerçi ebbeğimi bırakıcak yerm var ama bilemiyorum bıraksammı arkamdan konusurlarmı diorum aaa bak küçüçük bebeğini bıraktı gtti gezmeye falan die

şimdi henüz hamilesin. bıraksam mı diye sorabiliyorsun...o doğunca hele bir de 2 aylık olunca bırakamayacaksın. bir güzel bebeğini de alıp gideceksin. benim oğlum 7 yaşında daha bir kere bile onu bırakıp sinemaya bile gidemedim bırak tatile gitmeyi...üstelik bence 2 aylık bebekle tatile gitmek daha büyük bir çocukla tatile gitmekten daha kolay. allah bağışlasın inşallah bebeğini.

git aldır bence mantığa bak ya 2 aylık çocuğu tatil için bırakmayı düşünüyor sonra sizin gibilerin çocuklarıyla biz uğrşıyoruz

git aldır bence mantığa bak ya 2 aylık çocuğu tatil için bırakmayı düşünüyor sonra sizin gibilerin çocuklarıyla biz uğrşıyoruz

arkadaşım daha saygı çerçevesnde cevaplar verrsen seviniirm.ben sadece soruorum rahat olurmu 2 aylık ebbekle tatil tabiki brkma taraftarı değilim ama evlendiğimzden beri birkere kafa dinlemek için gidemedk biyere

arkadaşım daha saygı çerçevesnde cevaplar verrsen seviniirm.ben sadece soruorum rahat olurmu 2 aylık ebbekle tatil tabiki brkma taraftarı değilim ama evlendiğimzden beri birkere kafa dinlemek için gidemedk biyere

Gerçekler acıdır canım o zaman tatilden hevesini almadan yapmıcaktın bebeğini...bebeğini almadan gidersen de bu tür sözler söylenecek arkandan şimdiden alış...

ozaman şöle sorim anlatamadım kendimi 2 aylık ebebğimle tatile gtsem bebeğim için bi sakıncası olurmu yaz olucak gerçi ama hasta falan olurmu vs. işte

ozaman şöle sorim anlatamadım kendimi 2 aylık ebebğimle tatile gtsem bebeğim için bi sakıncası olurmu yaz olucak gerçi ama hasta falan olurmu vs. işte

Bu soru oldu işte... yalnız onu sürekli güneş altına çıkaramazsın. 2 saatte bir mama ister... otelde de bırakamayacağına göre bence bu tatil işi yatar...

2 aylık bebekle tatil olur gayette güzel olur.. Ama bu iş için bütçenizi biraz yüksek tutmanız gerekebilir.. Sizin çözümlere ihtiyacınız var, bırakın saçma sapan kırıcı yorumları..
Bir çok kaliteli tesiste bebek büfeleri var, siz otele girer girmez bebeginiz için yemek listesi soruyorlar ki sizin için buna gerek yokek gıda almayacagı için .. bebek yatakları, bebek arabaları sessizlik isteyenler için hamaklar özel yeşil alanlar.. Tabiki biraz bebege bagımlı olacaksınız ama korkmayın cok güzel bir anı olacak bence.. İnş hayırlısı ile kucagınıza alında bebeginizi.. Önceden rezervasyon isterseniz iptal sigortası var bebek dogduktan sonra iptal edebilirsiniz..

2 aylık bebekle tatil olur gayette güzel olur.. Ama bu iş için bütçenizi biraz yüksek tutmanız gerekebilir.. Sizin çözümlere ihtiyacınız var, bırakın saçma sapan kırıcı yorumları..
Bir çok kaliteli tesiste bebek büfeleri var, siz otele girer girmez bebeginiz için yemek listesi soruyorlar ki sizin için buna gerek yokek gıda almayacagı için .. bebek yatakları, bebek arabaları sessizlik isteyenler için hamaklar özel yeşil alanlar.. Tabiki biraz bebege bagımlı olacaksınız ama korkmayın cok güzel bir anı olacak bence.. İnş hayırlısı ile kucagınıza alında bebeginizi.. Önceden rezervasyon isterseniz iptal sigortası var bebek dogduktan sonra iptal edebilirsiniz..

Ben sizler kadar rahat anneler görmediğim için saçma sapan konuşabiliyorum kusura bakmayın...

temmuz bebeğim olcak ve ben bu yaz tatile gitmeyi okadar çok istiyordumki.çok zor dönem geçirdik eşimle.yaz döneminde bebeğim2 aylık olucak.bebeğimlede gidemem büyük ihtimal.gerçi ebbeğimi bırakıcak yerm var ama bilemiyorum bıraksammı arkamdan konusurlarmı diorum aaa bak küçüçük bebeğini bıraktı gtti gezmeye falan die
bebeğini bırakmak yerine bebeğinle gitmek daha mantıklı ama tabi onunla da rahat bi tatil yapamazsın. hiç bir otel senin iki aylık bebeğine senin gibi bakamaz. illa gitmek istiyorsan bence birazcık daha paraya kıyıp yanında birini daha götürcen. annen yada kayınvaliden gibi.. onalar bebişin yanaındayken sen kafa dinliycen..

Henüz yeni hamile toy bir anne olarak böyle yanlış bi soru sormuş olabilir bunu neden güzel bir dille anlatmıyorsunuz hanımlar? Canım bebeğini bırakıp gitmen bence çok yanlış bir davranış olur. 2 aylık bebek anne sütünü almak zorundadır neyle beslence o çocuk mama olurmu hiç.... Bir arkadaşımızında dediği gibi bebeğinide al tatile öyle git hareketlerini çok kısıtlar ama çokda güzel bir anı olur bence

canım benim bence hiçbir sorun olmaz 2 aylık bebeğin bol bol karnı acıkır sadece onunla tatile gitmek daha kolay ve sizin içinde çok güzel bir anı olacaktır sen o ne der bu ne der die hiç takma kafana al bebeğini de yanınaa kimselere bırakma güzel bir tatil yapp gell hem şimdi herşeyin kolayı tatil merkezleri sizin olduğu kadar bebeğinizin de sağlığını ve konforlu bir tail geçirmesini isterler bebekler severler hem sıcağı biraz da dikkat et oldu bitti iştee en güzel tatillerr çocuklar ufaken olur büyüyünce daha gidemezsin gitsende zevk alamazsın git gönlünce eğlen gez gelll :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Konuyu açan arkadaş kendisi dogru yapıyormu yapmıyor mu diye sormamış .. Onu yargılama hakkı ne bende ne bir başkasında var.. Kimse kusura bakmasın ama arkadas çözüm arıyor.. Bu nedense cok ta yapmayı becerebildiğimiz bişey değil. Bende gittiğim yerlerde gözlemlediklerim kadarı ile yorum yapıyorum. Eger kendi arabası ile giderse, normal otel odası değilde daha sessiz olan villaları tercih ederse büyük bir tesis tercih ederse Öğlen odaya kapanmak zorunda kalmaz hamaktada kitabını okur, etrafı seyreder, tabiki bebege endeksli tatil olur ama o gitmek istiyor 1 yıl daha ertelemek istemiyor bundan bize ne? Bebegin Hareketli bir dönemide değil bebek ek gıda almıyor hiç korkma arkadasım

Ağzı dili olmayan bebeği tanımadığın otel görevlilerine nasıl bırakıcaksın??? bi arkadaşın dediği gibi yanınızda anne götürmek ya da 2 aile gitmek daha mantıklı...

Konuyu açan arkadaş kendisi dogru yapıyormu yapmıyor mu diye sormamış .. Onu yargılama hakkı ne bende ne bir başkasında var.. Kimse kusura bakmasın ama arkadas çözüm arıyor.. Bu nedense cok ta yapmayı becerebildiğimiz bişey değil. Bende gittiğim yerlerde gözlemlediklerim kadarı ile yorum yapıyorum. Eger kendi arabası ile giderse, normal otel odası değilde daha sessiz olan villaları tercih ederse büyük bir tesis tercih ederse Öğlen odaya kapanmak zorunda kalmaz hamaktada kitabını okur, etrafı seyreder, tabiki bebege endeksli tatil olur ama o gitmek istiyor 1 yıl daha ertelemek istemiyor bundan bize ne? Bebegin Hareketli bir dönemide değil bebek ek gıda almıyor hiç korkma arkadasım

çok doğru yazmışsınız :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
arkadaşlar öneriniz ve ilginiz için çoook tşkler

gitmeyi çok istiyorum hemde kzımla ama işte kuşkularım vardı.
ve beni anlayışla karşıladıgınız için ayrı tşkler arabamız var o bakımdan rahat olur

aynen katılıyorumm sana arkadaşım :))arkadaşım dedim ama :))çok doğru konuşmuşsun ..

arkadaşlar öneriniz ve ilginiz için çoook tşkler

gitmeyi çok istiyorum hemde kzımla ama işte kuşkularım vardı.
ve beni anlayışla karşıladıgınız için ayrı tşkler arabamız var o bakımdan rahat olur

rahat ol canım git gönlünce dilediğince eğlenn ben de bebeğim 1.5 aylıktı gittim harika bir tatil geçirdim çok keyif aldım eşim ben ve kızım mükemmel bir tatidii tam bir aile saadetii ALLAH herkese nasip etsinn:)))))))

rahat ol canım git gönlünce dilediğince eğlenn ben de bebeğim 1.5 aylıktı gittim harika bir tatil geçirdim çok keyif aldım eşim ben ve kızım mükemmel bir tatidii tam bir aile saadetii ALLAH herkese nasip etsinn:)))))))

inşallah canım ya daha ii bir yere gidicez artık ağustos ayından sonra eylül başı gbi gtsem acaba ii olrmu sıcaklar biraz gtmiş olur
bebek açısından çok sıcak olmması için

X