kızlar yardımcı olurmusunuz

melansu

Nirvana
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
387
63
36
kızlar ben spiral ile korunuyordum ve spirailim kaymış ..eşimle birşeyle yaşadık ve tabi ben spiraile güvendiimden hepsi içime geldi..ertesi gün kötü olduum için doktora gittim ozman öğrendim kaydığını doktorda çıkardı tabi.gebelik ihitmali olanlarda spirailin çıkarılması sakıncalı deilmi.7-8 gün sonra kendi doktoruma gittim oda bana bi tane hap verdi 10 mg.dediki bunu 10 gün iç eğer kanaman olursa gebe deilsin.kanama olmazsa gebesin dedi..3 gün içtim bugün 3.gün hala kanamam olmadı çok korkuyorum.prospektüsündede yazıyor ara kanama yapar die hala olmadı ve 2 tane çocuğum var çok tedirginim.ilacın adını vermek istemedim.adet günüm gelmediği için doktor kanda test yapsah bile çıkmayacağını söledi o yüzden bu hap uygun gördü. bilgisi olan varmı.acaba 3 günde kanama yaparmıydı ilaç

3 günde kanama yapmaz ilacı bıraktıgın da anca kanama yapar o da hamıle degılsen tabı ki.. anlasılan bebegı ıstemıyorsun..

evet istemiyorum..ama eğer olacaksa razıyım tabi bebeğe.asla aldırmama.ilaç 20 tane ama doktor 10 tane iç dedi.bu ilacı içmeden önce kahverengi leke geliyodu oda gelmiyo artık:) ve kasık ağrılarım var

evet istemiyorum..ama eğer olacaksa razıyım tabi bebeğe.asla aldırmama.ilaç 20 tane ama doktor 10 tane iç dedi.bu ilacı içmeden önce kahverengi leke geliyodu oda gelmiyo artık:) ve kasık ağrılarım var

sat ne zamandı canım.. ayrıca kan tahlılı ıcın adet gununun gelmesını beklemene gerek yok ki yaptırsan cıkar yani.. idrar testi için adet gununun gecmesı lazım o da saglıklı sonucu vermesı ıcın.. ama ıstemıyorsan ınsallah degılsındır deyım..

son adet tarihim 18 ağustos öle hatırlıyorum.doktor gerek olmadığını ve cıkmayacağını söledi.adetten 2-3 gün önce kesin sonuç veriyormuş kan tahlili.

X