kızlar yardımcı olur musunuz lütfen hamile miyim

blindlight2s

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2024
4
1
19
kızlar ben haziran sonunda korunmasız ilişki yaşadım üstüne tatile gidecegim icin geciktirici kullanıyordum ama adet dönemimde ilişkiye girmiş olduk tatilde de geciktirici kullanmaua devam ettim ve birkaç gün lekelenmelerim oldu ama normalde geciktirici kullanınca hiç lekelenmezdim sonrasında ilişkinin düzenli olacağını anlayınca doğum kontrole başladım 40 günü geçti adet olmayalı bu ay başında şiddetli bel ve kasık ağrısı üstüne baş ağrısı yaşıyorum sık sık idrara idrara gitmek zorunda kalıyorum normalde regl öncesinde hiç ağrı çekmem bu kadar gecikmez de duygusal olarakta çok dengesizim hamile kalmış olabilir miyim yardımcı olabilir misiniz?

kızlar ben haziran sonunda korunmasız ilişki yaşadım üstüne tatile gidecegim icin geciktirici kullanıyordum ama adet dönemimde ilişkiye girmiş olduk tatilde de geciktirici kullanmaua devam ettim ve birkaç gün lekelenmelerim oldu ama normalde geciktirici kullanınca hiç lekelenmezdim sonrasında ilişkinin düzenli olacağını anlayınca doğum kontrole başladım 40 günü geçti adet olmayalı bu ay başında şiddetli bel ve kasık ağrısı üstüne baş ağrısı yaşıyorum sık sık idrara idrara gitmek zorunda kalıyorum normalde regl öncesinde hiç ağrı çekmem bu kadar gecikmez de duygusal olarakta çok dengesizim hamile kalmış olabilir miyim yardımcı olabilir misiniz?
Merhaba canım belki stresten de böyle hissediyor olabilirsin ben günleri değerlendirdim bu hamiş kalmayı çok istiyorum

kızlar ben haziran sonunda korunmasız ilişki yaşadım üstüne tatile gidecegim icin geciktirici kullanıyordum ama adet dönemimde ilişkiye girmiş olduk tatilde de geciktirici kullanmaua devam ettim ve birkaç gün lekelenmelerim oldu ama normalde geciktirici kullanınca hiç lekelenmezdim sonrasında ilişkinin düzenli olacağını anlayınca doğum kontrole başladım 40 günü geçti adet olmayalı bu ay başında şiddetli bel ve kasık ağrısı üstüne baş ağrısı yaşıyorum sık sık idrara idrara gitmek zorunda kalıyorum normalde regl öncesinde hiç ağrı çekmem bu kadar gecikmez de duygusal olarakta çok dengesizim hamile kalmış olabilir miyim yardımcı olabilir misiniz?güncelleme; birkaç saat önce koyu kahverengi çok hafif lekelenmem oldu hiç beklemiyordum regl oldum sandım peçete de gözükecek kadar ama ufak lekelenmeler az önce bakınca regl olmadığımı anladım ne anlama geliyor bu yarını bekleyemeyeceğim sanırım nöbetçi eczane arayacağım

X