kızlar yardıma ihtiyacım var

kader1

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2008
555
33
kızlar birşey soracaktım ben evleneli 1 ay oldu adet günüme 1 gün kaldı adetim hiç bu kadar geç kalmazdı karnımda kramlar oluşuyor gögsüm agrıyor hamilemiyim acaba test alsam belli olurmu yoksa adetimin oldugu günümü bekliim bana yardım edermisiniz imdiden teşekürler

canim adet günüme bi gün var diyosun ama hic bu kadar gecikmezdi de demissin anlayamadim canim tam olarak.süphelerin varsa da bence tam adet gununu bekle ve olmazsan test yaptir canim..

hayirlisi olsun

Adet gününe 1 gün varsa nasıl geç kalmış oluyor :26:

Merhaba genel olarak adet dönemin den 1 hafta önce bazı bayanlar da göğüs ağrı ve şişliği olur kasıkların dada hafif ağrı hisedilebiliyor gününü bekleyebilirsin eğer gününü geçersen test alman daha iyi olur bence tabi dediğim gibi tecrübem yok sadece adet dönemlerim de bende de böle oluyor.

kızlar hepinize teşekür ederim anacak nete girebildim demek istedigin adet gunum 19 bugun hala adet olmadım yani demek istedigim herzaman 4 -5 gün öne gelirdi hastalıgım testler ucuz yapım bi dedim çünkü evlenirken hastalıgım tam bitti 2 gün sonra evlendim ondandas korkuyorum hamile kalırmıyım hemen diye korunmak istedim korunamadık eşimden dolayı istemedi şimdiden teşekürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…