kızlar yardıma ihtiyacım var

turkuaz_turkuaz9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
148
1
kızlar ya benim bi sıkıntım var ama doktora danışamıyorum çünkü kuruntulusun diye kızıyor. ben 2 sene önce dış gebelik geçirdim sağ tüpe giden kanal kıvrımlıydı onuda düzelttik.şimdi yumurtam sol tarafta oluşuyo sanırım opresyon geçiren tüpte sorun var hala. sorum şu hanımlar şimdi bu yumurta solda ya eğer döllenme olursa sol tüp kanalı ile mi rahme yerleşecek yoksa hangi tüpe denk gelirsemi. fikri tecrübesi bilgisi olan varsa lütfen paylaşırsanız çok sevinirim. reglime 1 hafta var daha ama kafayı yicem gene dış gebelik olursam diye of

Hiç bilğim yok ama Cenabı hak sana bebek nasip etsin...İnşallah sende o kutsal duyguyu yaşarsın..sakın üzülme olmasada mutlaka olucaktır..Ümidini kaybetme güçlü ol...

Canim Bildiğim Kadariyla Hangi Tüpe Rastgelirse Ama Dr.un Daha Iyi Bilir.sen Neden Bu Kadar Rahatsiz Oluyorsunuz Ki?merak Etme.sana Annemin Söylediği Bi Taktiği Söyleyeyim Sağina Yat Erkek Olsun Soluna Yat Kiz Olsun.sen Sol Kanaldan Geçmesini Istiyorsan Soluna Yat Hemde Kzin Olsun:))sikilma Canim Bu Kdar 1 Kere Oldu Diye Herzaman Olacak Diye Bir şey Yok Rahatol.

ah cekocum ah. öyle fena bi durumki bu dış gebelik. son anda girdim zaten ameliyata iç kanama başlamıştı. o takılan direnler falan of yani ister istemez takıyorum işte ne kadar kendime kızsamda. ama inş tekrarı olmayacak bunun allahım bana bunu bidaha yaşatmayacak

Canim Yumurtan Hangi Taraftaysa O Tüpe Birakilir.internetten Rahim Ve Yumurtalik Resimlerine Bakabilirsin.solda üretilen Yumurta Serbest Kaldiğinda Zaten O Taraftaki Tüpün Içine Girer.sikinti Yapma Kendine Canim O Kadar çokta Düşünme Akişina Birak Herşeyi.zaten Olacak Olan Oluyor.

Hangi taraftan yumurtlarsan o taraftaki tüp kapar diye birşey yokmuş ben doktoruma sormuşdum.Sağ taraftaki yumurtalıkdan yumurtlayıp sol tarafındaki tüpde kapabilir onu.Bende dış gebeliğim solda olduğu için sağdan yumurtladığım aylarda denesem diye düşünüp araştırmışdım o nedenle eminim.

benim sadece sol tüpüm var digeri alinmisti.simdi 18 haftalik hamisim kizimiz olacak kismet olursa.HIHI ozaman Annenin dedigine bakilirsa benim erkek bebisim olmasi imkansizmi hihi :):uhm:

Turkuazcim bende dis gebelik gecirmistim.Ama benim tüpümün teki alindi digeriyle hamile kaldim.senin hangisine denk gelirse onunla kaliyorsun tatlim.benim dr.um tekrar etmemesi icin aldik tüpünü cünkü cok hasar görmüstü dedi.Ama seninki demekki iyi durumdaki almamislar.canim kendine öyle bi dr. bulki kafanda hic soru isareti kalmasin.kiziyo nedemek evhamliysan evhamini gidermek zorunda

Turkuazcim cok dikkatli ol genede geciktigi an kan tahlili yaptirki en azindan erken teshis olsun Allah saklasin tekrarlarsa diye.ya ben anlamadim eger tüpün hala sorunluysa nicin tamamen alip tehlikeyi ortadan kaldirmadilarki?bence iyi bi dr.bul tatlim sana bunlari aciklasin.bu arada bana 6 ay yasakti gebelik tamamen iyilesene kadar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…