Gebeliğe Hazırlık Kızlar yardım...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öncelikle herkese merhaba. günümü 11 gün geçtim. evde test yaptım ikinci çizgi hafif çıktı. kasıklarımda adet olucakmışım gibi bi ağrı var. başka hiç bir belirti yok. sizce hamilemiyimdir. kan testi yaptırmak istemiyorum şimdiden de. yorumlarınızı bekliyorum...
:uhm:

Tebrik ederim canım, hamilesin:sm_cool:İkinci çizginin silik ya da belirgin çıkması hiç farketmez. Çıkmış olması yeterli. Döllenmenin üzerinden kısa bir zaman geçtiyse silik çıkar, uzun zaman olduysa belirgin çıkar. Allah sağ salim kavuşmayı nasip etsin:Saruboceq:

kızlar kan testi yaptırdım. ama gittiğim yer tıp merkeziydi laboratuvarcı da ueni pek bilgisi yokdu. kız bana göre pozitif dedi. ama kadın doğumcuya gitmen gere dedi. HCG değeri 127 sizce bu sonuç pozitif mi?

kızlar kan testi yaptırdım. ama gittiğim yer tıp merkeziydi laboratuvarcı da ueni pek bilgisi yokdu. kız bana göre pozitif dedi. ama kadın doğumcuya gitmen gere dedi. HCG değeri 127 sizce bu sonuç pozitif mi?

Evet canım. Değerinin 5in üzerinde çıkmış olması yeter pozitif demek için. Tekrar tebrik ederim:CüvCüv:

Yhaaa ne güzel işdeeeeeee,bende keşke görsemde silik görsemmm : )) Yok yok ben dayanamıcam artık giderken test alıcam =) Benimde çok kasık ağrım var daha adeetime 3 gün var ve bide ben 1 haftadır çekiyorum sancı =) Yani şimdi okuyorum herkesde bi adet sancısı gibi sancı olmuş.Bende de aynısı var ve acaip bi akıntıııı =)

inşallah olur cnm. ben bir buçuk senedir bekliyorum. ama hala içimde şüpheler var 12 gün geçti günümden değer 127 acaba normal mi bu değer

kızlar merhaba;
benimde adetime 3 gün var ve diğer aylara göre akıntım su gibi çok geliyoo bu bir belirtimidir. bide ara sıra belim ağrıyoooo... inş. bu ay olmuştur.
ukalam cnm senide tebrik ederim. Sağlıcakla bebişini kucağına alırsın inş..

X