Kızlar yardım zayıflamak istiyorum

gurbetxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2021
60
14
25
Merhaba kızlar
7 aylık bebeğim var emziriyorum acil kilo vermek istiyorum düğünümüz var 1 aya sütümü etkilemeyecek şekilde zayıflamak istiyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz teşekkür ederim şimdiden
Son olarakta kiraz sapı çayı içebilir miyim etkiler mi sütümü veya bebeğime dokunur mu?

bol bol yürüyüş ve akdeniz diyeti. hiç açlık vs cekmedim 🙃 ben 15 günde 4 kilo vermistim. ama arada tatlı vs yedim. cünkü benimki de can 😂

Canım bol protein eğer sütünü etkilemeyecekse maydonoz ama sütü azalttığını düşünüyorum doktora danış normalde yeşillik hani ödem attırır ya ondan eğer onu yapamıyorsan ananas kabuğu kaynat iç güzel ödem attırıyor bol yürüyüş yapamasan bile evde sürekli adım at bol bol su iç şeker hamuru bırak ve püf noktası akşam 6 dan sonra yeme 6 Dan sonra sıvı serbest çay kahve su ekmek yerine sabahları 3 ceviz ye yumurtan herzaman olsun bazen tereyağında bazen haşlanmış peyniri yumurta olduğu zaman yeme ikisi bir önerilmiyor bazen kahvaltı yapmadığım zaman naneli chia tohumlu ve yarım salatalıklı kefir hazırlıyorum blendrdan geçiriyorum büyük bardak yapıyorum kendime bu kahvaltı oluyor gluten ve şeker kestiğin zaman direk belli ediyor kendini

Merhaba kızlar
7 aylık bebeğim var emziriyorum acil kilo vermek istiyorum düğünümüz var 1 aya sütümü etkilemeyecek şekilde zayıflamak istiyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz teşekkür ederim şimdiden
Son olarakta kiraz sapı çayı içebilir miyim etkiler mi sütümü veya bebeğime dokunur mu?
Kesinlikle kiraz çayı tüketmeyin çünkü ödem atma özelliğine sahip ve vücut su kaybeder bundan dolayı sütünüzü etkiler ama bizim çalışma sistemimizde grctn vermeniz mümkün bitkisel ürünlerimiz mevcut eğer yapmak kullanmak istrsniz yardımcı olurum

X