kızlar yardım edinnnnnnn

eylulxx

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2008
5
0
41
bebeşim 37 haftada doğdu doğacak ama hala isim konusu netleşmedi değişik isimler istiyorum sizden...fikirlerinizi belirtin lütfennnnnnnnnn

Kelin melhemi olsa başına sürer ama fikrimi belirteyim dedim.
Benim bebek kız, bende karar veremedim bi türlü.

Erkeğe bulmak daha kolay galiba seçenek az olduğu için

Benim önereceğim isimler; Kerem, Tuna, Efe, Ömer, Ege, Can, Baran, Beren.

Benim bebişimde kız ve bende hala karar veremedim
Ama erkek olsaydı düşündüğüm birkaç isim vardı
Demir, Efe, Kerem, Eren, Emre.

tewşekkür ederim canım ben de ege yiğit efe arasındayım karar veremiyorum ama ege erende hoş olur çok zor ya teşekkür edreim

Bence ikisi de güzel. Mesela ben eskiden beri oğlum olursa "CAN EFE"koyucam derdim olmadı, arkadaşımın bebeğide "ÖMER EGE" çok tatlı bişey. "YİĞİT EFE" olabilir iki isim birbirini güzel tamamlıyo bence. Ege Eren biraz zıt oluyo söylerken. KEREM EGE'de olabilir.

şu efe ve ada ismine gıcık oluyorm ne demek yani anlamsız saçma bide metin mert,hakkıcan gibi sinir isimlerde var düşünsene bu çocuk ilerde büyücek koca adam olcak ona nasıl seslencekler hakkıcan bey ii mi sizce

zevkler ve renkler farklıdır
herkes çocuğuna istediği ismi seçmekte özgürdür
biz karışamayaız
sadece fikir belirtebiliriz
ama tabi üslubuna uygun şekilde

salaklaşma başka isim mi kalmadı yağız rüzgar seyhan falan koy artık ege efe o isimleri herkes koyuyo erkeklere yakışmıyo saçma ve anlamsz biraz anlamlı bişi koy

üslubunuz hiç hoş değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…