Gelinlik Modelleri Kızlar yardım edin(fotoğraflı)

Çok güpürlü bunun için bayaaa zayıf olmak lazim. Kabarigin gogus kısmı askilari falan da daha gösterişli.
evet ama kabarık olsa da bizzat bunu tercih edemeyeceğim sadece kabarık mı balık mı. çünkü bu kabarık gelinlik 4100 tl o kadar bütçe ayıramam

fotoğraflarda çok net değil ya aslında bilemedim

Evet ben çekim açısından dolayı da öyle olabileceğini düşündüm. Çünkü fotoğraf olarak kabarık olan daha güzel çıkmış, biraz daha alttan çekilmiş sanırım o yüzden daha zarif görünüyor o da bizi yanıltmış olabilir.

balık model daha hoş diğeri çok klasik ...hiç kilolu flnda çıkmamışsın bence tam olmuş

Evet ben çekim açısından dolayı da öyle olabileceğini düşündüm. Çünkü fotoğraf olarak kabarık olan daha güzel çıkmış, biraz daha alttan öekilmiş sanırım o yüzden daha zarif görünüyor o da bizi yanıltmış olabilir.
anca bu kadar oldu. ben balığı çok beğenmiştim ama bilemedim kabarık dedi çoğunlukta. boyum uzun 36 38 giyiyorum yani kilolu görünmedim ama fotoğraflar çok kötü çıktı ya. gerçekte görseniz keşke hepiniz :bicak:

Kabarik olan çok hoş olmuş belinizi de zarif göstermiş bence bu arada mutluluklar dilerim

anca bu kadar oldu. ben balığı çok beğenmiştim ama bilemedim kabarık dedi çoğunlukta. boyum uzun 36 38 giyiyorum yani kilolu görünmedim ama fotoğraflar çok kötü çıktı ya. gerçekte görseniz keşke hepiniz :bicak:

Sizin gönlünüzden geçen sanırım balık model bir gelinlik. Tekrardan öyle bir model dener atarsınız olmazsa bakarız yine:KK48:

Daha ince kumaşlı bi balik bak o zaman? Kabarık olanın kumaşı daha gösterişli heralde ondan da aldaniyoruz madem o pahalı baligin beli korselisi falam yok bel ince durmuo sıkıntı o

Sizin gönlünüzden geçen sanırım balık model bir gelinlik. Tekrardan öyle bir model dener atarsınız olmazsa bakarız yine:KK48:
Fotoğraf çekimi yasak bir çok yerde ya biliyorsunuz. Kilodan dolayı balığı seçmiyorsanız balık diyecem çünkü böyle durmadı cidden

X