Kızlar.yardım edermisiniz kilo aliyorum

ekodans

ANNESİNİN ÇUKULATASI
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2009
56
3
Öncelikle herkeze merhaba ben 1.62 boyunda 64.5 kg bir haftadır yoğurt pulbiber kurunu uyguluyorum 62 kg dan.64.5 çıktım normalmi bu yaaa bu arada b12 iğnesi vuruluyorum hangisi kilo aldırıyor sapittim

Yoğurt pul biber aldırmamasi gerekiyor çevremde yapan çok kişi var kilo verdiklerini söylüyorlar şu an bende 64.5 kiloyu boyun 1.62 canım çok sıkılıyor diyet yaptım imi hafta güya iki kilo aldım sonra bol bol yedim eski halime döndüm ama ben en az 55 olmak istiyorum hatta 50 canım çok sıkılıyor

Yoğurt pul biber aldırmamasi gerekiyor çevremde yapan çok kişi var kilo verdiklerini söylüyorlar şu an bende 64.5 kiloyu boyun 1.62 canım çok sıkılıyor diyet yaptım imi hafta güya iki kilo aldım sonra bol bol yedim eski halime döndüm ama ben en az 55 olmak istiyorum hatta 50 canım çok sıkılıyor
Aynen canım yaa bende bi beş kg versem

Ya ben ya kahvaltıdan kahvaltıya yemek yiyeceğim arada hafif kalorisiz sebze yoğurt vs. Yada günde en az iki saat tempo yürüyüş ile verebiliyorm. Fakat çocuğum var 2 buçuk yaşında. Eşim işte yoruluyorum diyor çocuğa bakmak istemiyor bi süre çocukda parka gitmek istiyor. Canım çok sıkılıyor zaten kendimi çok çirkin hissediyorum bu kiloyla iyice yemeye veriyorum kendimi

Mrb serifeben sakın yeme kendinidurdurman zor olur cocıgunu pusetine koy en sevdigi 1 2 oyuncagını yanına al sevdigi yiyecegini de al pusete oyalansın puseti iterken 2 defa efor sarf edersin oda hava alır yorulur erkeklerhalden anlamaz sekerim minnet etme canım

Mrb canım b12 aldırabilir genelde bu tür igneler vitaminler kan igneleri aldırır ama saglık daha önemli haftada 2 defa balık yesen dahadogal olur bence :kk77:

Ya benim kız çok hareketli daha önce denedim birlikte çıkmayı arabadan inmek istiyor ben süreceğim diyor anne Parka gidelim diyor o beni yavaşlatıyor. 1 yasin altında olmuş olsa onunla çıkardım ama şimdi herseyi biliyor sürekli hareket degistirmek istiyor

X