kızlar yardım desteğinize ihiyacım var

bizde başta erkek olcak diye umutlanmıştık hatta eşim ilk duyduğunda benimseyememişti şimdi çok tatlı bir kızımız var baba ona o babasına delisi üstelik

Son düzenleme:
canım benim ilk önce bebişin hayırlı olsun.cinsiyetine sakın takılma sen onun yüzünü görünce böyle düşündüğüne inan pişman olcaksın.öyle tatlı oluyolarki.
benim iki kızım var.küçük kızıma hamileyken testlerde sakat olma ihtimali var çıktı.o kadar üzüldümki saçım bile beyazladı üzüntüden.çok şükür sağlıklı bi şekilde kucağıma aldım.çok ta akıllı maşallah.
demek istediğim hayırlı olsun,sağlıklı olsun önemli olan bu.allah kimseye böyle olaylar yaşatmasın.

kızlar desteğiniz için hepinize teşekkürler.inanırmısınız benim içime hala erkek olacakmış gibi geliyor.acaba doktorun yanılma payı varmıdır.böyle düşündüğümede inanamıyorum.ama kendimide bu düşünceden alamıyorum.nnapacam bilmiyorum.benim için dua edin.

vallaa kusura bakma arkadaşımm bu kadar mesajdan sonra hala aynı şeyimi söylüyosunn
deliriyoruz bebişimiz olsun die ama rabbim zamanı gelince verecek eminim.... cinsiyetinin ne önemi varr o senin ve eşinin bi parçasııı kız olsa nolu erkek olsa nolur rabbim size en güzel hediyesini vermmmişş....

bence sağlıklı olmasınııı ve sizi bırakmamasını dileyinn

canım hayırlı olsun kız olmuş erkek olmuş önemli olmamalı.
önemli olan elinin ayağının sağlam olması.
allahın sonra gücüne gider bak canım
demişsin ya arkadaşlarımın bebekleri erkek eee ne güzel
o kadar böcüğün üstüne bide çiçek lazımmış:)))))))
ay şimdi senin kız ne kıymetli olur:)))))))))))))))

aslında yaptıgının yanlıs oldugunun farkındasın ama psıkolojın kotu etkılendıgı ıcın bu dusunceden cıkamıyorsun bence
cunku hıcbır anne evladının saglıgından once baska bır sey dusunmez cınsıyet bıle
ben hıc bır seye heveslenmemıstım ogrenmeden once ama esıme kız evlat bu devırde erkek evlada gore daha anlayıslı ve hayırlı oluyor dıye dusunmustum
allah herkesın evladını hayırlı etsın
saglıklı noksansız ve hayırlı bır evlat olması ıcın dua et psıkolojın daha ıyı olacaktır bence

canım önce tebrikler ne güsel işte allahın izni ile sana bi arkadaş gelicek... benim bi oglum var eşim benim kız hastası ama benim için fark etmes tabii .. oglum 3 yaşinda ona arkadaş olsun die hemde belki ksı olur die bebek düşündük .. allahım bize ikiz nasip etti belki biri kıs olur yada ikisi die sevinioduk ki ikisde erkek çıktıı şimdi ne mutlu bana 3 tane oglum olucakk.. ama eşim tabii bozulmadımı bozulduu kıs çok istiyodu -tabii bend eburukluk yaşadım .. ama bi kapıda muayne sırası bekelrken içerden benle aynı haftalarda bi anne çıktı ve aglıyodu bebegi 5 aylıktı ve özürlüydüü alınması gerektii. allahım kimseye böle bi acı vermesin herşeyin hayırlısı .. daha ilk bebekmiş ba k ikincisi inş. erkek olur canım ..

Arkadaşların dediği gibi bencede hayırlısını iste.Rabbim bizim için en hayırlısını vericektir.İnançlarını bilmiyorum ama düşünki Alemlerin peygamberi Hz.Muhammedin hiç oğlu yok.E

bence önce şükretmelisin benim 2,5 yıl bebişim olmadı sonra çok şükür hamile kaldım şuan 26 haftalık ve kısmetse kızım olucak çok sevindim cinsiyeti hiç önemli değildi ve halen daha aklıma geldikce bol bol şükrediyorum hayırlısını diliyorum ayrıca çevremdeki arkadaşlarımın hepsinin oğlu oldu ve inan zerre kadar üzülmedim benimde kızım olucak Allahım bana bebiş verdiya cinsiyeti önemli bile değil

Sakin Canini Sikma önemli Olan Eli-ayaği Ve Sağliğinin Yerinde Olmasi. Bende Hamileyim Diye Kendimi çok Aliştirdim. Başta Test Negatif çikinca çok üzülmüştüm.seni çok Iyi Anliyorum.sadece şuna Odaklan "hayirli Bir Evlat Olsun"

ben beş yıldır evliyim.bende bebek hasretiyle yanıp yanıp tutuştum.evlenmeden önce bile hep bir kızım olsun istedim.taki hamile kalana kadar.ah bu çevremdeki insanlar ve de eşimin ailesi yüzünden oldu.normaldede çok hassas bi insandım hamilelikte de arttı iyice.belki bunun da etkisi.ama hamile olacak vede olan arkadaşlar kimsenin sizi etkilemesine izin vermeyin.nekadar kaptırdımı ve nekadar bilincime yerleştini şimdi anlıyorum söylenenleri.

iyiki varsınız bunları sizden başka kimseyle paylaşamadım.şükürsüz diye düşünmesinler beni diye.anlayışınızada teşekkürler kızlar.sayenizde kendime geliyorum.

arkadaşım önce hayırlı sağlıklı evlat olsunlar önemli olan o ilk şoku atlatınca kabullenirsin merak etme

canim benim bence bosuna uzulme en azindan bebegin saglikli ne guzel..
ya erkek olsaydi sagliksiz olsaydi Allah korusun yani bence iyi tarafindan bak.
kiz olsa da o da sizden bir parca...bence ona haksizlik etmeyin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…