kızlar yardım çok korkuyorum :(

bne bugun gıttım elle muane etmek ıstedı. yapamadım. aglıyorum.cok kötüyüm. daha onecd egıtmıstım ama hep kameralıydı.şimdi yarın tekra gıdecegım ve cok korkuyorum aglıyorum

evet kızlarrrr yine burdayım çok şükür sağ salim c.tesi günü muayenemi oldum geldim kaydirigubbakcemile3
evet c.tesi sabahı uyku tutmadı beni randevum 11,30taydı ben 8de kalktım mirmirmirmir
doktora gidene kadar sıkıntı panik içindeydim.bekleme salonunda kalbim yerinden çıkıcak gibi hissettim.doktorun odasına girdim işte klasik soru cevap sohbeti başladı ben şikayetlerimi anlatmaya başladım fakat kalbimin gümbürtüsünden kendi sesimi duyamıyordum naniknanik
sonra doktor bana içeri geçip hazırlanmamı hazır oldugumda kendisini çağırmamı söyledi kadının suratına 2-3 saniye boş boş baktım hani vazgeç sen beni muayene etme der gibi kadında baktı buyrun içeri diye tekrar uyardı beni bende tıpış tıpış muayene odasının yolunu tuttumkaydirigubbakcemile
neyse muayene sandalyesine oturdum ortuyu orttum ve doktor geldi işte o ördek denen aleti takıp muayene etmeye başladı biraz canım yandı ama encok utandım utançtan ne yapacagımı nereye bakacagımı şaşırdım rahatsız edici bir duygu yani.:kızgın:
çok fazla iltihap dışında bir sorunum olmadıgını sadece cok fazla enfeksiyon oluştugunu soyledı.
daha somra alttan ultrasonla muayene etti o can yakan birşey degil ama içinde bir doluluk hissi oluşuyor ve bir sağa bir sola hareket halinde oldugundan garip bir his :eek:
gerçi bütün işlemler çok kısa sürüyor yani tabiki kolay değil en önemlisi çok utandım ben:eek:
doktor ilaçlarımı yazdı nasıl kullanıcagımı anlattı yapmam ve yapmamam gerekenleri anlattı ve ilk jinekolog muayene maceram böylece bitti
ayrıca hepinize teşekkür ediyorum beni rahatlatmaya çalıştınız kendi tecrübelerinizi benimle paylaştınız sağolun varolun a.s.

canım biraz olsun rahatladım ya ben erteledim 1hafta sonra gidicem ilkini atlattın ya darısı başıma:eek:

canım biraz olsun rahatladım ya ben erteledim 1hafta sonra gidicem ilkini atlattın ya darısı başıma:eek:

ya ne oldugunu ne yaşayacağını bilmiyorsun ondan gözünde büyüdükçe büyüyor.
acılı bir muayene değil sadece utanç ve ilk oldugundan rahatsızlık hissi oluyor ama dediğim gibi kısa süreli bir muayene.
sende çok erteleme vaktinde git bence canım şimdiden geçmiş olsun.

bne bugun gıttım elle muane etmek ıstedı. yapamadım. aglıyorum.cok kötüyüm. daha onecd egıtmıstım ama hep kameralıydı.şimdi yarın tekra gıdecegım ve cok korkuyorum aglıyorum

canım kendini kasma inan acı veren birşey değil bunu düşün rahat git.korkma ağlama muayene bitince anlayacaksın aslında korkunun yersiz oldugunu :1hug:

X