Kızlar ya tartı 2 kilo diyor ayna 5-10 kilo :((

navle_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2008
37
0
41
Arkadaşlar 17+5 haftalık hamileyim tartıya göre 1,5-2 kilo aldım ama ayna da kendime bakınca 5-10 kilo almış gibi hissediyorum.Özellikle kocaman popom oldu en çok da buna takıyorum siz ne durumdasınız (benneyaptımki

Benimde tam tersi, tartıda 6 kilo, aynada kilo almamış gibiyim.
21 haftalık hamileyim ama 6 kilo aldım ve kendime çok kızıyorum nasıl bu kadar koydun kendini diye.
Benim göbeğim çok belli, diğer taraflarım orantılı kilo aldı.
Senin popona vurduysa kızın olacak herhalde :) öyle derler ya.
Sahi cinsiyeti bellimi.

canım sıkma canını doğumdan sonrada nasıl diyet yapacağımızı konuşuruz bende yaklaşık 5 kilo aldım

Evet canım halk arasındaki tabir doğru çıktı kısım olcak inşallah darısı isteyen herkese :CüvCüv:

Sadece 2 kilo aldıysanız ancak daha fazla almış gibi duruyorsanız vücudunuzda şişlikler var denmektir, mümkün mertebe tuzu azaltın şişlikleriniz ve su tutmalarınız azalacaktır bu da aynaya yansıyacaktır.
Bu arada bol su tüketinki vucudunuzda tutulmuş olan sular daha çabuk boşalsın.

bencede vücudunda su fazlası olabilir bunlar doğumdan sonra emin ol daha çabuk gidicek yağdan iyidir tuzu kes kullanma sen yine 2 kilo almışsın bende 16 haftayı bitirdim şu ana kadar 4 kilo aldım

bebeklriniz saglıklı olsundaa 100 kilo olun ne olucak yani şu anda yaptınız ALLAHIN gücüne gider sizin yerinizde olup hamile olmak isteyen saglık bir bebegi olsun isteyen okadar çok kadın varki bunu düşünnü ve şükredin bırakın poponuz büyüsün şişko çirkin olun ama bebeklerinize bişe olması saglıkla gelsinler ben 5 haftalık düşük yaptım nekadar acı çektim keşke düşmeseydide benn 100 kilo olsaydım şu andada panik atak tedavisi görüyorum ve bebek yapmaıyorum çünki kötü durumdayım yanlış anlamanızı istemem ama bukadar basit şeylere takıcanıza bebişlerinizi keyfini çıkartınn lütfeann saglıklı hayırlı dogumlarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…