Kızlar vajina ic dudakta siyah garip ben?? Bakar misiniz

keug0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2022
2.291
2.432
25
Kızlar selam yaklasik 1 sene gibi once farkettim.lazerden oldugunu dusundum fakat bilmiyorum hpv felan olabilirmi arastirdim korktum vajina ic dudak kenarinda resimdekine benzer ben var vajinada ben olur mu ki

Eklentiler

• Screenshot_20230131-224702_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230131-224702_Samsung Internet.jpg
    54 KB · Görüntüleme: 494
Kızlar selam yaklasik 1 sene gibi once farkettim.lazerden oldugunu dusundum fakat bilmiyorum hpv felan olabilirmi arastirdim korktum vajina ic dudak kenarinda resimdekine benzer ben var vajinada ben olur mu ki
Merhaba sadece tek adet mi ?

Birden fazla çıkarsa sorun derler, dert edilecek bir şey yok bence .

Orada ben olması imkansız gibi, sivilce felan olsa anlarım ama ben sonradan olmaz doğuştan olur, istersen bir aile hekimine yada ürolojiye göster.

Benim bir arkadaşımda çıkmıştı ama sonra geçti onunki senin ki ne zamandır var. Hpv olduğunu düşünmüyorum 1 senedir orda diyorsun çoktan çoğalırdı hpv olsa . Ama sen yine bi cildiyeye müsait zamanında göster istersen
Benim farkettigim 1 senedir lazere gidiyordum 1 2 kez gittim sonra farettim daha onceden var miydi bilmiyorum

Orada ben olması imkansız gibi, sivilce felan olsa anlarım ama ben sonradan olmaz doğuştan olur, istersen bir aile hekimine yada ürolojiye göster.
Ben cok gec farketmiste olabilirim lazere giderken farkettim hic o kadar incelemezdim onceden

Bilmiyorum lazerden sonrada olmus olabilir lazere baslayinca farkettim veya oncedne zaten o kadar incelemezdim.
O halde bir doktora görün her ihtimale karşı. Bir şey olacağından değil ama en azından için rahat etsin.

Bakın deyince Vajina resmi attın sandım🤣🤣 internetten baktığım kadarıyla doğuştan da olabilmiş ama hpv de olabilirmiş

Buna benziyo mu doktora gosterdin mi ic dudagin kenarinda altinda
Benim dışında ama ben bildim bileli var ve hiç sorun etmedim büyüme falan olmadı belki seninde önceden vardı bilemiyorum ama şüpheliysen bi doktora görün

Benim farkettigim 1 senedir lazere gidiyordum 1 2 kez gittim sonra farettim daha onceden var miydi bilmiyorum
Ben %80 hpv değil diyorum. Sen yine de iç rahatlığın için görün eğer hpv ise çünkü ilk defa öyle bi hpv görcem. Genelde siğil gibi veya benim ki mesela küçük sivilce gibiydi ben yaktırdım. Ama birden fazla çıkıyor çıkınca öyle bi taneyle kalmıyor maalesef

merhaba doktora gittiniz mi ? bilgi verebilir misiniz ? bende de vulvanın üst kısmında sonradan oluşan ve zamanla büyüyen bir ben var beni tedirgin ediyor.

merhaba doktora gittiniz mi ? bilgi verebilir misiniz ? bende de vulvanın üst kısmında sonradan oluşan ve zamanla büyüyen bir ben var beni tedirgin ediyor.

gitmedim canım aşılama vs oldum doktor bir şey demedi sorun yok galiba

X