Kızlar testime bakın lütfen.... Hamilemiyim

ask1

Hiramm annesinin ballı lokumu :))
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2011
2.677
51
Mrb hanımlar reglim geçeli bugün 4. Gün olcak az önce gidip test aldım ve yaptım böyle değişik bi sonuç çıktı 5 dk sonra acaba test bozuk olabilirmi?
$image.jpg

canm pozitife benzettim ama hadi hayırlısı
ilk çocuğunmu ne kadardır istiyosun canm

canm pozitife benzettim ama hadi hayırlısı
ilk çocuğunmu ne kadardır istiyosun canm

Evet canım olursa ilk olucak allahın izniyle bu ay başladık çalışmalara ilk denememiz yani bakalım hayırlısı umarım pozitiftir çok heycan yaptım şimdiden:emir_bebek:

Evet canım olursa ilk olucak allahın izniyle bu ay başladık çalışmalara ilk denememiz yani bakalım hayırlısı umarım pozitiftir çok heycan yaptım şimdiden:emir_bebek:

ay ne güzel yaaaa inş pozitiftir ne zaman yapcan bidahaki testi
ben 2 senedir bekliorm allah kimseye aratmasın

ay ne güzel yaaaa inş pozitiftir ne zaman yapcan bidahaki testi
ben 2 senedir bekliorm allah kimseye aratmasın

Ayy canım benim rabbim tez zamanda seninde yüzünü güldürür inşallah herşeyin bi zamanı var gercekten hamiş olursam bol bol dua edicem sana:KK16: gercekten beklemek çok zor ben bu ayı bile zor getirdim heycandan.

Ben bugün 2 tane test aldım yarında ilk idrarda öbürünü deniycem bakalım artık yeni yıl hediyemiz olur inşallah:KK52:

Ayy canım benim rabbim tez zamanda seninde yüzünü güldürür inşallah herşeyin bi zamanı var gercekten hamiş olursam bol bol dua edicem sana:KK16: gercekten beklemek çok zor ben bu ayı bile zor getirdim heycandan.

Ben bugün 2 tane test aldım yarında ilk idrarda öbürünü deniycem bakalım artık yeni yıl hediyemiz olur inşallah:KK52:

ben korunmayı bıraktıktan 1 buçuk ay sonra doktorda buldum kendimi ne aceleciymişim:KK52:

ben korunmayı bıraktıktan 1 buçuk ay sonra doktorda buldum kendimi ne aceleciymişim:KK52:

Kaç yıllık evlisin canım bende bu ay hamiş olmazsam doktora gitmeyi düşünüyorum ama 1 yıl beklemek lazımmış bizde sorun var sanırım:KK9:

adetin 4 gün geçtiyse bir iki saat idarını tut ve yap. sonuç çıkar.
bence gebesin zaten. boya akmış sadece.

adetin 4 gün geçtiyse bir iki saat idarını tut ve yap. sonuç çıkar.
bence gebesin zaten. boya akmış sadece.

Ayyy inşallah canım ya şimdi daha bi heycanlandım yarına kadar sabredemezsem gece yaparım:KK17:

Kız askos pozitif çıkmış bu:KK52::KK52::KK9:
ama test kesin bozuk sabah tekrar yap ama bence de hamilesin:KK66::KK66::KK66::124::124::124::118::118::KK62::KK62::KK62::KK52::KK52:

Ayyy azim öylemi diyosun ya ağlattın beni:KK5:
Değişik duygular içerisindeyim yarın yine ilk idrarla yapıcam inşallah hamişimdir:KK16:

Kaç yıllık evlisin canım bende bu ay hamiş olmazsam doktora gitmeyi düşünüyorum ama 1 yıl beklemek lazımmış bizde sorun var sanırım:KK9:

doktora gitcen çünkü pozitif gibi görünüyo ben olsaydım şimdi kan verme kuyruğundaydım gitsene kız hastaneye

doktora gitcen çünkü pozitif gibi görünüyo ben olsaydım şimdi kan verme kuyruğundaydım gitsene kız hastaneye

Canım eşim yok şu an evde o olmadan gidemem bide yarında tekrar pozitif olursa güzel bi sürpriz yapmayı düşünüyorum eşime o yüzden beklemedeyim:KK49:

askçımmmmm bence pozitifffffff inşalllah hayırlısıyla pozitifi görürsün

X