Kızlar testime bakar mısınız ?

Ay hadi inşallah
Bu arada ağustosta opu yaptırdım regl olmayı bekliyordum ıkıcı opu için şimdi heyecandan uyuyamam

Bi taraftan heyecanlıyım ama bi taraftan da endişeli oğlum daha küçük
bence biraz daha bekle canım ben bugün tekrardan yaptım ve tam çift çizgi çıktı bekle biraz daha sonra tekrar test yap

Bi taraftan heyecanlıyım ama bi taraftan da endişeli oğlum daha küçük

bence biraz daha bekle canım ben bugün tekrardan yaptım ve tam çift çizgi çıktı bekle biraz daha sonra tekrar test yap
Sizin adet gününüz ne zamandı
Benim yarın olmam gerekiyor ama normalde adetim düzensiz oluyor bugün sabah yaptım ilk dakkalarda yine silik çıktı

Kızlar kuruma çizgisimi sizce yani ilk 3 dakka içinde hiç çİgi yoktu ne zaman sonra oluştu blmıyorum eve gelince gördüm

Eklentiler

• IMG_1365.jpeg
    113,9 KB · Görüntüleme: 21
Kızlar iyi akşamlar adet günüm bugün bende sabah ilk idrarla erken gebelik test yaptım silik ikinci cizgi çıktı hastaneye gittim kan verdim sonuc beta hcg 0.0 çıktı anlamadım ama yıkıldım resmen

Kızlar iyi akşamlar adet günüm bugün bende sabah ilk idrarla erken gebelik test yaptım silik ikinci cizgi çıktı hastaneye gittim kan verdim sonuc beta hcg 0.0 çıktı anlamadım ama yıkıldım resmen
Hangi markaydı test?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…