Kızlar testime bakar mısınız ?

gulares

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ekim 2024
3
1
28
Kızlar merhaba. 1 yıllık evliyim ve çocuk istiyoruz. Adetlerim düzensiz olduğundan yumurtlamayı takip edemiyordum ama Eylül sonuna doğru ovülasyon testinde çift çizgi görüp değerlendirdik. Adetime programa göre 2 gün var. Normal kaset test yaptım küçük bir ilçede yaşıyorum eczanede erken gebelik testi kalmadığı için. Hayalet bir çizgi gördüm. Ama güçlü bir gebelik belirtim yok. Böyle olup gebeliğini öğrenen var mı? Fotoğrafı yüklüyorum
IMG_1622.jpeg
IMG_1623.jpeg

Evett ikinci çizgi gözüküyor 2 gün sonra tekrar test yapın bence sonra emin olduktan sonra kan verin 🧿

Ben böyleyken g
Kızlar merhaba. 1 yıllık evliyim ve çocuk istiyoruz. Adetlerim düzensiz olduğundan yumurtlamayı takip edemiyordum ama Eylül sonuna doğru ovülasyon testinde çift çizgi görüp değerlendirdik. Adetime programa göre 2 gün var. Normal kaset test yaptım küçük bir ilçede yaşıyorum eczanede erken gebelik testi kalmadığı için. Hayalet bir çizgi gördüm. Ama güçlü bir gebelik belirtim yok. Böyle olup gebeliğini öğrenen var mı? Fotoğrafı yüklüyorumEki Görüntüle 3486450 Eki Görüntüle 3486451
Ben böyleyken öğrenmiştim ama siz emin olmak adına harin sabah ya da ertesi sabah yaparsanız daha netleşir sonuç bazı kaset testler yanlış gösterebiliyor çizgi daha da netleşir o zaman

Ben böyleyken g

Ben böyleyken öğrenmiştim ama siz emin olmak adına harin sabah ya da ertesi sabah yaparsanız daha netleşir sonuç bazı kaset testler yanlış gösterebiliyor çizgi daha da netleşir o zaman
Sanırım öyle yapıcam🥹 inşallah güzel haberler alabiliriz teşekkür ederim 🫠

Kızlar merhaba. 1 yıllık evliyim ve çocuk istiyoruz. Adetlerim düzensiz olduğundan yumurtlamayı takip edemiyordum ama Eylül sonuna doğru ovülasyon testinde çift çizgi görüp değerlendirdik. Adetime programa göre 2 gün var. Normal kaset test yaptım küçük bir ilçede yaşıyorum eczanede erken gebelik testi kalmadığı için. Hayalet bir çizgi gördüm. Ama güçlü bir gebelik belirtim yok. Böyle olup gebeliğini öğrenen var mı? Fotoğrafı yüklüyorumEki Görüntüle 3486450 Eki Görüntüle 3486451

Ben de görüyorum gibi kan testi verip haber verin ❤️

X