Gebeliğe Hazırlık kızlar test yaptım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

hxuxzxuxn_yxixlxix

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
7.653
13
kızlar test yaptım önce tek çizgi cıktı dıye onemsemedım bılgısayarın basına gectım az once ıcerı gıttım bı baktım ıkıncı cızgıde cıkmıs ama çok hafıf acaba bıraz zaman gectı dıyemı bole oldu?
gercı ılk hamılelıgımdede bole olmustu doktora gıtmıstım 8 haftalık hamıleydım
acaba hamılemıyım sımdı

valla güzelim ben kafayı yicem adetim 9 gün gecikti hep negatif çıktı karbonat testi bile yaptım (saçmalık ayrıca)bugün saat 5 te tahlil sonucunu alıcam o testlere güvenme benim eşimde eczacı sabah giderken test yaptım negatif akşamüstü bir geldim pozitif 20 dakikadan sonraki çıkan reaksiyonlar geçersizdir inşallah hamişsindir....

canım ya 9 gun gectı tek cızgımı cıktı benımde bugun 6 gun gectı bended tek cızgı cıkıyo kan tahlılıde yaptırmaya korkuyorum negaıf dıye sen kan tahlılı yaptın sanırım 5 te sonuc alcam demıssın haberını bura verırmısın merak edıyorum ınsallah hamısındır ıstıyosan aynı durumdayızya bakalım tek cızgı cıkıptra pozıtıf oluyomu

canım benimde aynısı olmuştu bence hamilesin
ben testi yaptığımda tek çizgi çıkmıştı sinirle temizliğe girişip evi paklamıştım resmen
sonra testi atmak için baktığımda 2. çizgiyi gördüm
senin gibi ihtimal vermedim ama dayanamayıp ertesi günü sabah tekrar yapığımda tekrar 2. çizgiyi gördüm ve şuan 25 haftalık hamişim canım
inşallah seninde öyledir
Allah isteyen herkesin yüzünü güldürsün

En güvenilir olanı bence de kan testi , kan testi yaptırın kafanızda soru işareti ile dolaşmayın arkadaşlar. Allah dilerim hepinizin gönlüne göre versin.Sağlıklısını hayırlısını nasip etsin Rabbim herkese

Arkadaşım bencede sen yeni bir test yap için rahat etsin hamile olduğunu düşünüyorum.Allahım inşallah umutlarını boşa çıkarmasın(amin) :teselli:

[/COLOR]cnm inşallah hamilesindir.bence hemen bi kan testi yaptır garanti olsun.Allah hayırlısını verir inşallahkan testinin sonucunu da hemen yaz adamı çatlatma burda hemi

Son düzenleme:
canim insallah hamielsindir
bu mubarek gunde boyle bir mutluluk yasamak cok guzel
kan testini bizede bildir cnm
INSALLAH HAMILESINDIRRRRRRRRR
RABBIM DUALARIMIZI KABUL ETSIN INSALLAH

Hüzün_yılı hafif açık renkteki kırmızı çizgi;BELİRSİZ POZİTİF gebelik demektir..
Gebeliğin çok erken dönemlerinde öyle olabiliyor..Benimkiler de öyle çıkmıştı çok yeniyken..:asigim:
Sen en iyisi git kan testi yaptır; 1 günlük dahi olsa çıkıyor..:CüvCüv:

Son düzenleme:
inşşşallah hamilesindir benimde öyle çıkmıştı hatta okadar siliktiki ben inanmadım ben öyle görüyorum dedim ben tam dört tane test yaptım dördüdüe silikti sonra kan testinde çıktı çok yeni olduğu için öyle çıkabiliyor bencede kan testi yaptır kesin sonuç

kızlar yogun ısteklerınızz uzerını kan testı yaptırdım az once geldım
50 mılyon para bayıldım sızın yuzunuzden
ama sonuc yarın cunku ellerınde ıncelemek ıcın bch mıdır nedir ondan kalmamıs
dualarınızı eksık etmeyın yarın sonuc bellı olucak ınsallah

2.silik çizgi pozitiftir genelde ama bence kanda baktır idrara bete hcg gebelik hormonu geç geçtiği için geç sonuç verebilir hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…