Gebeliğe Hazırlık kızlar test yaptım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Canim ben Capricede calistim. Orasi cok pahali ama canim sanmayin ki orasi cok luks cok guzel. Hicde degil. Yani resimlere, vaadlerine inanip gidiyorsunuz ama umdugunuzu bulamiyorsunuz. Kandirmaca cok bu turizmde. Gerci benden sonra tum kadroyu temelden degistirdiler ve cok degisiklik yapmislar, belki duzelmistir. Ben calisirken insanlar cok sikayet ediyordu. Ayrica diger kapali icin olan yerlerde matah degil. Onun icin oralara o kadar para vereceginize, guzel o kadar cok yer var ki, oralara gidin. Heeeee bizim eski kadroda Izmir Efes te cok guzel bir otel actilar. Adi Burc Club. Orasi Capriceden daha kucuk ama guzel.

Bende kapaliyim canim ve denizi cok ama cok seviyorum. Yani ben denize girmeden yapamam, gerci bu sene hic gidemedik gidemicezde o yuzden cok ama cok canim sikiliyor. Esim seni gotururum dedi ama okyanus, hic okyanus deniz gibi olur mu off:çok üzgünüm: Ben hasema ile gircem insallah. Gerci bir kac kez havuza girdim vucuduma yapisti ama esim havluyu getiriyo hemen vucuduma sarinca bir problem olmuyor.

Son düzenleme:
Canım nereye gittiğini söylermisin bende izmirde bi yere gitmek istiyorum lütfen bana yaz nereye gittiğini

kıııssss bende 19 yaşındayımmm ayy inşş hamişsndrrr canmm neden parayla yaptrdn testiiiii neyse canmmm yaa inşş sende benm gibi mutlu haberi alırsnnnn canmm Şeniz

canım özelde yaptırdım para alıyolar
hala supelıyım kan degerım 2.0 cıktı kısı dıyo gec dollenme kımısı dıyo hamıle dılsın anlamadım gıttı

Burc Club a ablam gitti benim kapalılar için çok uygun vede güzel bir yer çok beğendi yine giderse oraya gidecekmiş küçük ama herşeyiyle çok güzelmiş hatta ben bile imkanım olurda gidersem gelecek yaza oraya gitmeyi düşünüyorum kapalılar için çok rahat bir yermiş bu arada menzil gülü bende kapalıyım anacığım denizde haşema yapışmıyor tuzlu sudan olsa gerek ama havuzda yapışıyor havlu taktiğini bende uyguluyorum denize değilde bol bol havuza giriyorum valla gerçi denizin yerini tutmuyor ama annemler denizli değil havuzlu yazlık tutmuşlar:))))şaka bi yana denizede 200 metre falan ama ben şilenin denizinden ürktüğüm için çok nadir denize gidiyorum oda eşimle falan onun dışında havuza devam:)))

Anlamistim canim senin kapli oldugunu:)) Evet sile ile ilgili kotu birkac olay bende duymustum aman dikkatli ol. Ayy cok sevindirdin beni yaa. Demek denize girince yapismiyor ohh beee. Bunu duydugum iyi oldu:)))

Burc Club daki onburo mudur mudur resepsiyon evradina Burcudan selam dersen herkes bilir:)) Bizim capriceden hepsi..

yok kız denizde tuzlu su olduğundan olsa gerek gerçekten yapışmıyor 2 senedir kullanıyorum eşofman gibi duruyor ama eşofman suda yapışıyor haşema yapışmıyor ee boşamı o kadar para veriyoruz yoksa herkes eşofmanla girerdi dimi:))))gerçi haşema alırken çok dikkat etmek gerekiyor artık son zamanlardakihaşemalar eşofmanlar gibi yapışıyor gerçek haşema yapışmayandırgidersem selamını söylerim olar dabii kızz:)))

canım özelde yaptırdım para alıyolar
hala supelıyım kan degerım 2.0 cıktı kısı dıyo gec dollenme kımısı dıyo hamıle dılsın anlamadım gıttı

canm valla bilmiyom dr bişey demedimi göstermedn mi canm valla bilmiyombenm deger bhcg 965.13 çıktı yani bilmiyom ii diyolar güzelmş 4 haftalık hamilyim ama 5 hafatlık kadar gelişmişş

hüzüncüm maşallah yaa demek 20 yaşındasın canım benim, hakkında hayırlısı olsun, birkaç gün sonra netleşir durumun inşallah.

ya arkadaşlar bende geçen sene haşema aldım ama yapışıyor yaaa
ne gıcık bişey öyle, bir sürüde para saydım, Allahtan kadınlar plajına gidiyorumda idare ediyoruz
ama tatile filan gidersem odaya tıkılırım herhal (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…