Kızlar test sonuçlarıma bakar mısınız

Minnosumm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2018
1.127
819
33
Selam kızlar en üstteki bu sabah alttaki dün en alttaki daha önceki gün yapmıştım . Adetim uygulamaya göre bugün. Sizce bugün test veriyim mi biraz daha bekleyeyim mi düşük felan çıkarsa kan da değer birdaha stresle beklemek istemiyorum çünkü

Eklentiler

• IMG_5021.jpeg
    IMG_5021.jpeg
    129,6 KB · Görüntüleme: 45
Merhaba güzel koyulaşmış gibi duruyor 🧿 Bence bugünü de atlatıp regl olmazsanız en erken yarın kan verebilirsiniz. Eğer anormal derecede ağrı sızı kanama vs şikayetiniz yoksa birkaç gün daha bekleyebilirsiniz bence beta takibi gerçekten stresli bir şey

Merhaba güzel koyulaşmış gibi duruyor 🧿 Bence bugünü de atlatıp regl olmazsanız en erken yarın kan verebilirsiniz. Eğer anormal derecede ağrı sızı kanama vs şikayetiniz yoksa birkaç gün daha bekleyebilirsiniz bence beta takibi gerçekten stresli bir şey
Evet onu beklemek takip etmek çok stresli normalde bugün adet günüm. Ben yarın bi kan vereyim bakalım . Yok anormal derece birşey yok reflü ağrısı gibi sabah uyanınca kesin adet oldum diye gittin tuvalete okadar aynıydı ki adet sancısı ile

Evet onu beklemek takip etmek çok stresli normalde bugün adet günüm. Ben yarın bi kan vereyim bakalım . Yok anormal derece birşey yok reflü ağrısı gibi sabah uyanınca kesin adet oldum diye gittin tuvalete okadar aynıydı ki adet sancısı ile
Endiselenmeyin adet kramplari aynen bende de olmustu, cogu gebede bu oluyor 🌸 Saglikla kucaginiza almanizi diliyorum🙏🏼

merhaba test belirgin bir şekilde pozitif gözüküyor :) hakkınızda hayırlısı olsun .bence gidip kan verebilirsiniz. benim çizgim silikti ona rağmen kanda bhcg değerim 60lardaydı

X