Kızlar soruyor

beleeennn122

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2023
9
-2
24
Arkadaşlar nolur cevap verin 5 ay önce ters ilişkim oldu çok sürmedi 10 sn felan ilk defa olduğundan çok korkmuştum zorlandım sonradan eve geldiğimde 2 3 damla açık renkli kan lekesi gördüm sizce kızlık zarına zarar vermiş olabilir mi yoksa anal ilişki sonrası zorlanmadan dolayı açık renkli kan lekesi görmek normal mi??

İnşallah kızlık zarınızdır dicem ama maalesef değil. Zarı bu kadar kafaya takan insan bence ters ilişkiyi de yapmamalıydı. Madem bir halt edeceksiniz b*k yolunu kullanmayın. İlerde evleneceğiniz eşinize kız oğlan kızım diye kendinizi yutturacak kapasitede de olduğunuz çok belli.

Kan zorlamadan gelmiştir de hiç hijyenik bir şey değil anal ilişki tabi onuda temiz bir şekilde yapma yolları var ama o kadar bildiğinizi düşünmüyorum nasıl enfeksiyon riskini göze aldınız

Kan zorlamadan gelmiştir de hiç hijyenik bir şey değil anal ilişki tabi onuda temiz bir şekilde yapma yolları var ama o kadar bildiğinizi düşünmüyorum nasıl enfeksiyon riskini göze aldınız
Düşünemedim ilk defa oldu sonradan hiçbir sorun oluşmadı ama 2 damla açık renkli kan lekesi gördüm çok endişeliyim her yerde araştırdım ama net bir sonuca varamıyorum her zmn aklımda çok pişman oldum umarım bakireliğim bozulmamıştır çok endişelendiriyor beni keşke yapmasaydım

Böyle bir şey yaptığıma inanamadım sonradan çok pişman oldum bu kadar kırıcı olmanıza gerek yoktu bu sayfa aklımızdaki soru işaretlerini gidermek için var beni bu kadar huzursuz eden bir soruyu sormam sizce de normal değil mi

Mantıklı bir şekilde düşünürseniz kızlık zarıyla bagırsaklarınızın nerede olduğunu zaten bilirsiniz. Ve her önüne gelen buraya böyle absürt sorular sorarsa gerçekten bilgi almak için yazan insanları görmemiş oluyoruz. Şu an inanamıyor olabilirsiniz ama ben adım kadar eminim ki bir sonraki adımınız normal yollarla ilişki olur sonra ki adımınız da diktirmek olur madem bir şey yapacaksınız onu da normal yapın bence en azından sağlığınız açısından bir sorun teşkil etmez

bunların hepsini gayet iyi biliyorum çok da araştırdım sadece emin olmak için soruyorum ne diye bu kadar kastın anlamadım ilk defa böyle bir şey yaşadım ve çok pişman oldum sonradan zaten manipüle edildim bilip bilmeden de konuşma benim kafamı kurcalayan bir şeyi sormam hakkım emin olana kadar da araştıracam

Yürü beee kim tutar seni helal lan yusufi :))) kızlık zarınız yerinde merak etmeyin çokta araştırmayın. Ayna karşısında kendini bir sağ bir sol yapıp kızlık zarı görmeye çalışanları da gördük. Öyle bir şey de yapmayın girdiği yerden eminseniz kızlık zarınızı patlatamaz. Eşimle ilişki esnasında bir kere oraya çattı da ben hüngür hüngür ağladım ömrümde unutmam o acıyı. Çok bir ilerleme kaydettiğinizi sanmıyorum o yüzden baskılık bir durumunuz yoktur

Ya

Yani anal ilişki sonrasında zorlama olduğu için açık renkli Kan görmek normal bir şey değil mi
Normal orası oldukça dar bir yer ve kanaması çok normal. Kabız olunca kanıyor ve bir şey girdiğinde kanaması çok doğal kızlık zarınız değil daha da sormayın bence sizin için söylüyorum

Anüste kızlık zarımı varki bozulsun zorlamadan kaynakli kanama ama anal ilişki yaşayınca da bakire olmuyorsunuz.

Teşekkür ederim
Normal orası oldukça dar bir yer ve kanaması çok normal. Kabız olunca kanıyor ve bir şey girdiğinde kanaması çok doğal kızlık zarınız değil daha da sormayın bence sizin için söylüyorum
Teşekkür
Anüste kızlık zarımı varki bozulsun zorlamadan kaynakli kanama ama anal ilişki yaşayınca da bakire
Anüste kızlık zarımı varki bozulsun zorlamadan kaynakli kanama ama anal ilişki yaşayınca da bakire olmuyirsunuz
Teşekkür ederim

Kızlık zarınızla alakalı bir konu yoktur ne alaka biri anyada biri Konya'da. Ama kızlık zarınız bozulmadı diye kendinizi "bakire" görmeyin bence, değilsiniz çünkü. Ha önemli mi asla değil ama buna bu kadar takıp gecenin bi vakti soru açacak kadar kafaya takan biri olduğunuz için belirtme gereği duydum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…