Kızlar sizce hamilelik var mı

Hergün ovulasyon testi yaptım hiç pik olmadı özellikle göğüs ağrım beni şüpheye düşürdü hiç böyle ağrımaz acımazdı
Aynısını bende konu olarak acmıstım hayatımda ilk defa agrı yasadım damarlarım belırgınlestı adetım de 5gun gecıktı ama bende sen gıbı 10gün kala verdım0.100cıktı sonra acaba mı dedım 3 gun sonra 1.20cıktı 5gun gecıkmeyle adet oldum dedım herehlde hormonlar degısıyor ama umarım senin vardır ya ilişkı uzerınden 10gun gecmıs sanırım ztn kan da cıkardı dıye dusunuyorum ama belkı en son kı ilişkın tutacak hıc belli olmaz stres yapma zor ama beklemen lazım inşallah güzel haberler alırsın

Ben hayali görüyorum dimi sizede bi aormak istedim

Eklentiler

• 20372097-6E7E-4D08-8422-64B91265E282.jpeg
    66,2 KB · Görüntüleme: 41
Amin inşallah canım ❤

Gebelik testiydi 4 gün kala yaptığım kimisi erken diyor ilk ilişkilerimde değilde sonrakilerde olduysa ondan kafam karışık beklicez bakalım umudumu yitirdim artık zaten
Morelını bozma daha güne var bazıları adet gecikince pozitifi görüyor umudunu yitirme ilişki üzerinden 14 gün geçtiyse erken gebelik testinde baktın mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…