Kizlar sıkı durun...hamileyim.

Canım Allah meleğini sağ salim kavuştursun işallah çok sağol öptüüm:1hug:

bebişkocum çokkk sevindim allah kucağına almayıda nasip etsin bende yarın yumurta toplama için gidiyorum büyük ihtimalde cumartesi transfer dedi doktorum umarım herkes bu güzel haberi burda bağıra bağıra söyleyebilir

Canım Allah meleğini sağ salim kavuştursun işallah çok sağol öptüüm:1hug:

aminnn canım inşallahhh sende tez zamanda kucağına alırsın meleğini:CüvCüv:

canım benim teşekkür ederim darısı senin başına dualarım seninle olacak umarım kavuşursun meleğine allah yardımcın olsun çok öptüm:CüvCüv:

hayırlı olsun canım.ama bulantılar için acele etme.genelde 8. haftada başlıyor.ve malesef benim ki hala sürüyor.olsun napalım sağlıcakla doğsunlar da biz herşeye razıyız di mi arkadaşlar.

Bende bu ay nasipse tedaviye başlıyorum.. Hamilelerin duası kabul olur.. canlarım noolur bana dua edin..

heyy kızlar çok heyecanlıyım kese ve kalp atışlarını ya duyamazsam offfff taktım kafama uyuyamıyorum kaç gündür:1shok:fisfisfis

heyy kızlar çok heyecanlıyım kese ve kalp atışlarını ya duyamazsam offfff taktım kafama uyuyamıyorum kaç gündür:1shok:fisfisfis

canım aynı şeyi bende düşünüyorum aklımdan çıkmıyor ama kalp atışı için erken herhalde daha yine bilmiyorum ama bizde salı günü kese için gidicez bende senin gibi çok ndişeliyim ya göremezsek ya duyamazsak diyee yani hamile kalmakla bitmiyo sorunlar ama inşallah yüzümüz güler sen nezaman gidiceksin doktora

Çok sevindim bebişko Allah tamamına erdirsin inşallah.Sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin Rabbim

çok tebrik edrim canım Allah hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin.hihoyyyt

stres yok.... stres yokkkk.... Allahın izniyle kalp atışlarınıda duyucan kucağınada alıp uyutucan. sen yeterki duaları etmeye devam et canım. ..
şimdi tesadüfen öğrendim çok sevindim inan hihoyyythihoyyythihoyyyt

valla bizim her ikisinide aynı anda olsun diye 12 kasımda gelin dedi aslında kese çoktan görülürdüde işte bekliyoruz bakalım tam 6 buçuk haftalıkken hepsi görülebiliyomuş allahım yüzümüzü güldürsün inşallah tatlım çok zor beklemek allahım hayırlısını versin sakin olup beklemek lazım dimi offff dua etmekten başka çaremiz yok çok öptümŞeniz

Çok sevindim bebişko Allah tamamına erdirsin inşallah.Sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin Rabbim

sağol tatlım darısı tüm isteyenlerin başına çok öptümŞeniz

sağol canım beniimm valla moral oldun bana allahıma hep dua ediyorum,emeklerimizi boşa çıkartmasın inşallah kucağıma aldığım günleride bir görsem allahın izniyle çok öptüm canımmma.s.

kızlarrr yarın ultrasona giricemmm çok fenayım umarım içimdedir meleklerim duaarınızı eksik etmeyin valla yaşlandım artıkkk

canım mrb benimde bugundu aslında ama perşembeye erteledi doktorum. yarın mutlaka haber ver bende merak ediyorum gün yaklaştıkça acaba deyip duruyorum inşallah duyarsın bebişin kalp atışlarını allah yardımcımız olsun canım

ayyy sinemcim çok fena hemen haber vericem tabi sen hiç merak etme yarın 2 de randevum 3-4 gibi yazarım inşsllshhhhhh sende bende herkes duyar bu güzel kalp atışlarını çok öptüm

bebısko ıkızmı bılıyomusun yarın mı bellı olacak hcg degerınden bellıdır aslında neyse yarın alırız haberlerını merakla belkıyorum

bebişkocummmm
tekrar tekrar hayırlı olsunnnn
allah sağsalimm kucağına almayı nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…