Kizlar sıkı durun...hamileyim.

Tebrik ederim canim ne mutlu sana hadi hayirlisi ilk adimi attin inşallah kucağina alacağin günleride göstersin rabbim

çok tebrik ederim cnm çok sevindimhihoyyytallah tamamına erdirsin inş.canım sana bişiy sorcam hangi merkezde yaptırdın??bende düşünüyorum yaptırmayımirmirmirmirbirde problem neydi canım sizde eğer sorularıma cvp verirsen çok mutlu olurum.. tekrar tebrikler[/QUOTE]

sağol canım darısı senin başına olsun inşallah...ben izmirde dr erol TAVMERGEN hastasıyım özel muaynanesine gidiyorum tavmergen infertiite merkezi diye geçiyo ama işlemlerimizi raporsuz yaptık o yüzden drum özel bornova şifa hastanesinde yapıyor işlemşeri zaten ve iyiki onlarla yapmışım ilgi alaka ve tecrübe süper allah onlardan razı olsun...bizim sorunumuz yoktu ama 2 sene olmadı sebebi bilinmeyen infertilite olarak belirlendi canımhihoyyyt

selam can dostlarım tüm tebrikleriniz ve iyi dilekleriniz için allah razı olsun umarım en kısa zamanda sizde meleklerinize kavuşursunuz diye herzaman dua ediyorum bugüne kadar yanımda oldunuz ve destek oldunuz bundan daha yüce olan bişey varmı dediğim gibi ben hep sizlere duacıyım allahın izniyle hepimiz anne olacağız...bu arada benim kontrolüm 12 kasımda hem kese hemde kalp atışına bakılacakmış ben birden panik oldum umarım keseyide görürüz kalp atışınıda duyarız allahım çok büük neyi nasip ettiyse onu yaşıyacağız.hepinizi çok öpüyorum

selam can dostlarım tüm tebrikleriniz ve iyi dilekleriniz için allah razı olsun umarım en kısa zamanda sizde meleklerinize kavuşursunuz diye herzaman dua ediyorum bugüne kadar yanımda oldunuz ve destek oldunuz bundan daha yüce olan bişey varmı dediğim gibi ben hep sizlere duacıyım allahın izniyle hepimiz anne olacağız...bu arada benim kontrolüm 12 kasımda hem kese hemde kalp atışına bakılacakmış ben birden panik oldum umarım keseyide görürüz kalp atışınıda duyarız allahım çok büük neyi nasip ettiyse onu yaşıyacağız.hepinizi çok öpüyorum

terik edrim allah kucağına almayıda nasib etsin çok güzel bi duygudur sanırım ALLAH bizlerede nasib ersin AMİN :nazar:

Seni canı gönülden Tebrik ederim bebişko .. :1hug: a.s. :nazar: Şeniz :hooray:
İnş. bebeginin kalp atışlarını görür ve onu kucagına alıncaya dek saglıkla taşırsın ...
Darısı bizlerin başına ... :asigim: :Saruboceq:

allah kucağınıza almayıda nasip etsin..
tebrik ederm. çok sevindim sizin adınıza...

bebişkocum nasılsın rüyada gibisindir değil mi ben de öyle olmuştum sanırım uzun süre bekleyen herkes de böyle oluyor aman kendine dikkat et ağır kaldırma hiçbir iş yapma canım ben ilk zamanlar bir tane bile iş yapmamıştım eşim yaptı sağolsun aman dikkat et

cok sevindim canim.allah hepimizede nasip etsin dualarinda bizide unutma.

bebişko nasılsın canım nasıl gidiyo hamilelik takip ediyorum seni varmı bi değişiklikler merak ediyorum bende test yaptırmıştım ama biraz düşük 62 çıktı yarın tekrarlıcaz inşallah yükselmiştir benimde bebişim tutunur annesine hayırlısı olsun rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah

bebişkocum nasılsın rüyada gibisindir değil mi ben de öyle olmuştum sanırım uzun süre bekleyen herkes de böyle oluyor aman kendine dikkat et ağır kaldırma hiçbir iş yapma canım ben ilk zamanlar bir tane bile iş yapmamıştım eşim yaptı sağolsun aman dikkat et

iim bi tanem sağol evet rüyada gibiyim ama inan bana paranoyak oldum ayın 12 sinde kontrol var kalp atışı ve kese görülecek allahım nasip ederse tabi o yüzden kalbim pır pır ya görülmezse ya bişey olduysa diye vesvese yapıyorum allahın bizi meleklerimize kavuştursun inşallah...evet iş yapmadım diyemem ben duramıyorum ki eşim yapıyo ama bende ona kıyamıyorum valla allahıma emanet olsunlar seni çok öptümŞeniz

cok sevindim canim.allah hepimizede nasip etsin dualarinda bizide unutma.

sağol canım tabi dualarım sizinle hiç unuturmuyum allahım sizede nasip etsin bu güzelliği:1hug:

bebişko nasılsın canım nasıl gidiyo hamilelik takip ediyorum seni varmı bi değişiklikler merak ediyorum bende test yaptırmıştım ama biraz düşük 62 çıktı yarın tekrarlıcaz inşallah yükselmiştir benimde bebişim tutunur annesine hayırlısı olsun rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah

iim tatlışkom valla iyi gidiyo ama içimde neler oluyo çok merak ediyorum...şu an sadece 12 kasımı beklemek zorundayım kalp atışı ve kese için ve acaip vesveseliyim olacakmı olmayacakmı hala ordalarmı yaşıyoolarmı offff psikopata bağladım yani tatlım iş pozitifle bitmiyo ondan sonrası okadar stresli ki anlatam neyse senin değerin düşük değil tatlım valla genelde 50 den sonra pozitif oluyo tatlım ve 2 gün sonra yükselecek emin ol yarın sanırım test yaptıracaksın hiç merak etme bu kadar yükselmişse düşmez...hayırlı haberler bekliyoruz tatlım çok öptüma.s.

:nazar::teytey::teytey::teytey::teytey:hala inanamıyorum,çok şaşkınım biraz önce hastaneden aradılar..bugün transferimin 11.günü ve beta hcg 220 çıktı...allahım çok şükürr allahım tüm isteyenlere bu mutluluğu yaşatsın inşallah,inanın bana hep dua ettim,kendine dikkat etmekle falan olmuyo,allahım ol dedi ve oldu hiç ümidinizi kaybetmeyin ben hiç ümitli değildim o kadar çok ağrım vardı ki kesinlikle adet olacağım dedim ve pedimi hazırladım...ama sonuçç pozitiffff biliyorum ve innıyorum ki buradaki tüm anne adyları bir gün gerçekten anne olacaklar allahın izniyle..umarım hiç bir aksilik olmaz ve kavuşurum meleğime..:CüvCüv::hooray:
size,acısıyla tatlısıyla dertlerimi paylaştığım,bazen en yakın arkadaşıma bile anlatamadığım tüm sıkıntılarıma derman olan tüm kk dostlarıma,can yoldaşlarıma,tanımadan aramızda oluşan o inanılmaz sevgi bağına yürekten teşekkür ederim inanın ben hep bu forumda olucam sizi çok seviyorum

Canım çok sevindim inan ki:nazar: Allah tamamına erdirsin saglıkla sıhatla kucagına almayıda nasip etsin Allah ..cnm BENİM TRANSFERE AZ KALDI BU İKİNCİ DENEMEM Allah bu mutlugu benimle beraber bütün istiyenlerede yasatmayı nasip etsin....:1hug:

:nazar::teytey::teytey::teytey::teytey:hala inanamıyorum,çok şaşkınım biraz önce hastaneden aradılar..bugün transferimin 11.günü ve beta hcg 220 çıktı...allahım çok şükürr allahım tüm isteyenlere bu mutluluğu yaşatsın inşallah,inanın bana hep dua ettim,kendine dikkat etmekle falan olmuyo,allahım ol dedi ve oldu hiç ümidinizi kaybetmeyin ben hiç ümitli değildim o kadar çok ağrım vardı ki kesinlikle adet olacağım dedim ve pedimi hazırladım...ama sonuçç pozitiffff biliyorum ve innıyorum ki buradaki tüm anne adyları bir gün gerçekten anne olacaklar allahın izniyle..umarım hiç bir aksilik olmaz ve kavuşurum meleğime..:CüvCüv::hooray:
size,acısıyla tatlısıyla dertlerimi paylaştığım,bazen en yakın arkadaşıma bile anlatamadığım tüm sıkıntılarıma derman olan tüm kk dostlarıma,can yoldaşlarıma,tanımadan aramızda oluşan o inanılmaz sevgi bağına yürekten teşekkür ederim inanın ben hep bu forumda olucam sizi çok seviyorum

Canım çok sevindim inan ki:nazar: Allah tamamına erdirsin saglıkla sıhatla kucagına almayıda nasip etsin Allah ..cnm BENİM TRANSFERE AZ KALDI BU İKİNCİ DENEMEM Allah bu mutlugu benimle beraber bütün istiyenlerede yasatmayı nasip etsin....:1hug:

amin canım çok teşekkür ederimseninde umarım kucağın boş kalmaz tatlım dualarım sizinle umarım transferin hayırlısıyla sonuçlanır çok öptümŞeniz

Bebişkocum mrba canım nasıl gidyo hamilelik bakalım varmı mide bulantısı karnının içinde bişe var gibi hissediyomusun hep bunu merak etmişimdir.öptüm bu arada ben rahim filmini çektirdim cuma günü şükür açıkmış kanallarım aynı gün hastaneye verdik....tekrar konseye gircekmişiz artık tedaviye başlamak için hastaneyi aramasını bekliycez umarım uzun sürmez bendende böle

ALLAH bebeğini sana bağışlasın bende transferden sonra bekleyenlerdenim inşallah bizde olumlu sonuç alırız bize dua et lütfen

canım bu mutluluğun daim olsun.bebişin ve sen sağ salim kavuşursunuz inşallah...

teşekkürler arzucum allahım herkese bu mutluluğu yaşatsın inşallah çok öptümŞeniz

ikiz mi bebişler değer süper

tebrik ederim canım
sağlıkla kucağına almanı dilerim

sağol canım benim valla ikizmi değilmi daha hiç birşey belli değil allahım ne hayırlısıysa onu versin 12 kasımda kontrolüm var o zaman belli olacak tatlım allahım herkese nasip etsin çok öptümŞeniz

Bebişkocum mrba canım nasıl gidyo hamilelik bakalım varmı mide bulantısı karnının içinde bişe var gibi hissediyomusun hep bunu merak etmişimdir.öptüm bu arada ben rahim filmini çektirdim cuma günü şükür açıkmış kanallarım aynı gün hastaneye verdik....tekrar konseye gircekmişiz artık tedaviye başlamak için hastaneyi aramasını bekliycez umarım uzun sürmez bendende böle

merhaba bitanemm valla iyi gidiyo iremcim mide bulantısı ve baş dönmesi denen hiç bir şey yok sadece kasık ağrısı be göğüs ağrısı var ama bol bol ekşi yiyom-tatlicadiarzu-evet canım sanki içimde bişey var mış gibi hissediyorum kasıklarım dolu dolu bazen seyiriyo biliyomusun çok garip bir duygu allahım sana ve tüm isteyenlere nasip etsin inşallah...ayyy hadi geçmiş olsun tatlım çok sevindim kanallarının açık olmasına şimdi sana hayırlı haberleri verecek drlar ve tedavine başlıycaksın kuzum dualrım seninle çok öptümŞeniz

ALLAH bebeğini sana bağışlasın bende transferden sonra bekleyenlerdenim inşallah bizde olumlu sonuç alırız bize dua et lütfen

aminnn canım benim umarım sende bu güzel haberi bize verirsin en kısa zamanda inanın dualarım hep sizinle çok öptüm:CüvCüv:Şeniz

tebrikler canım,gözün aydın,darısı tüm isteyenlerin başına.

amim canım teşekkür ederimŞeniz

X