Kizlar sıkı durun...hamileyim.

tebrikler allah sağlıklı bir ömür verir inşallah bence erkek olcak nasıl attım ama ole hissediyom dediklerimde çıkar genelde hehe allah gönlüne göre verir inş

bebeişkocum nasıl hissediyorsun kendini?
Kontrolün ne zaman olcak canım?

canım benim valla hala rüyada gibiyim allahıma şükürler olsun ki bu günleride gördüm darkıncım..tatlım 12 kasımda hem kese hem kalp atışı için çağırdı umarım bir aksilik çıkmaz şimdide onun için telaş yapmaya başladım bu işler böyle sonu gelmiyo merakların ama allahım inşallah eline ayağına kavuşmamızı nasip eder canım siz nasılsınız yeğenimide öle göbekten sev benim için çok öptümŞeniz

BEBİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİŞ CANIM hayırlı olsun kıııııııııııııııııııısssssssssssssssssss valla ben kaç gündür giremiyom bide açık unutmuşuuuuuum ya tebrik ederim canım benim Allah tamamına erdirsin kıssss valla hayal gibi deilmi hadi bakalım sıra bizlere geliyo amanin valla çok sevindim

Kıss valla ağlıycam şimdi gözlerim doldu bak şimdi kardeşim olsan bu kadar sevinirim..............................

:nazar::teytey::teytey::teytey::teytey:hala inanamıyorum,çok şaşkınım biraz önce hastaneden aradılar..bugün transferimin 11.günü ve beta hcg 220 çıktı...allahım çok şükürr allahım tüm isteyenlere bu mutluluğu yaşatsın inşallah,inanın bana hep dua ettim,kendine dikkat etmekle falan olmuyo,allahım ol dedi ve oldu hiç ümidinizi kaybetmeyin ben hiç ümitli değildim o kadar çok ağrım vardı ki kesinlikle adet olacağım dedim ve pedimi hazırladım...ama sonuçç pozitiffff biliyorum ve innıyorum ki buradaki tüm anne adyları bir gün gerçekten anne olacaklar allahın izniyle..umarım hiç bir aksilik olmaz ve kavuşurum meleğime..:CüvCüv::hooray:
size,acısıyla tatlısıyla dertlerimi paylaştığım,bazen en yakın arkadaşıma bile anlatamadığım tüm sıkıntılarıma derman olan tüm kk dostlarıma,can yoldaşlarıma,tanımadan aramızda oluşan o inanılmaz sevgi bağına yürekten teşekkür ederim inanın ben hep bu forumda olucam sizi çok seviyorum:nazar::enbuyukkk::enbuyukkk:

hadı gozun aydın canım Allah tamamına erdırsın

Ben demin şifayı aradım rahim filmi için akşam arıycaklarmış yarın işallah çekerlerde kurtulurum bebişkocum

tebrik ederim bi annemiz daha başarıya ulaştı içimizdeki umut ve evlat sevgisini görüyon yaradanım daha doğmamış karnımıza bile düşmememiş bir varlığın sevgisi çörekleniveriyor içimize yaradanım kimsenin kucağını boş bırakmasın ....

BEBİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİŞ CANIM hayırlı olsun kıııııııııııııııııııısssssssssssssssssss valla ben kaç gündür giremiyom bide açık unutmuşuuuuuum ya tebrik ederim canım benim Allah tamamına erdirsin kıssss valla hayal gibi deilmi hadi bakalım sıra bizlere geliyo amanin valla çok sevindim

sağol bitanemmm darısı senin başına dualarım seninle valla hayal gibi allahım tamamına erdiesin öptüm..

Kıss valla ağlıycam şimdi gözlerim doldu bak şimdi kardeşim olsan bu kadar sevinirim..............................

canııımmmm sağolasın tabi kardeşiz biz kk kardeşi çok öptüm

hadı gozun aydın canım Allah tamamına erdırsın

teşekkür ederim canım allhım eline ayağına kavuştursun inşallahhh

Ben demin şifayı aradım rahim filmi için akşam arıycaklarmış yarın işallah çekerlerde kurtulurum bebişkocum

inşallah çekerler bu akşam arar sana zamanını söylerler bunlar çabuk geçecek tatlım merak etme allahım hayırlısıyla kavuştursun meleğine

maasallah sana sagsalim opucukler kondur ınsallah

inşalllahhhhh canım tek duam bu sanada allahım bebeğinin tüm güzelliklerini göstersin öptümŞeniz

tebrikler canım , hayırla ilerler ve kucaklarsın inşallah.11.gün için değerin gayet iyi iki kese görme olasılığı yüksek , ilk utrasonda güzel bir süpriz yaşayabilirsiniz .

tebrikler canım , hayırla ilerler ve kucaklarsın inşallah.11.gün için değerin gayet iyi iki kese görme olasılığı yüksek , ilk utrasonda güzel bir süpriz yaşayabilirsiniz .

inşallah tatlım valla hep ikiz istedim bu güne kadar umarım olur ama tabi sağlıkla büyümesi dahaönemli allahım eline ayağına kavuşturur inşallah çok öptüm:nazar:a.s.

çookkkkk çokkk tebriklerrr hayırlısı ile kucağına al cnm

Harika bir haber..Tebrikler...Allahim kucagina almayi nasip etsin!Bizim icin de bol bol dua edermisin!

yuce mevla tum anne olmak isteyenler guzel bebişler nasıp etsın arkadaşlar................

ve hamış olanlara guzel tatlı bebişler...................bebişko canım tebrıkler.inş herşey çok guzel gıder...............

BEBİŞKOCUM!!!! TEBRİKLER!!!!
Çok uzun zamandır foruma girmiyordum, bugün baktığımda senin güzel haberini okudum... Canım çokk mutlu oldum... Allah sağkıkla kucağına almayı nasip etsin...

[QUOTE=bebişko;:hala inanamıyorum,çok şaşkınım biraz önce hastaneden aradılar..bugün transferimin 11.günü ve beta hcg 220 çıktı...allahım çok şükürr allahım tüm isteyenlere bu mutluluğu yaşatsın inşallah,inanın bana hep dua ettim,kendine dikkat etmekle falan olmuyo,allahım ol dedi ve oldu hiç ümidinizi kaybetmeyin ben hiç ümitli değildim o kadar çok ağrım vardı ki kesinlikle adet olacağım dedim ve pedimi hazırladım...ama sonuçç pozitiffff biliyorum ve innıyorum ki buradaki tüm anne adyları bir gün gerçekten anne olacaklar allahın izniyle..umarım hiç bir aksilik olmaz ve kavuşurum meleğime..:
size,acısıyla tatlısıyla dertlerimi paylaştığım,bazen en yakın arkadaşıma bile anlatamadığım tüm sıkıntılarıma derman olan tüm kk dostlarıma,can yoldaşlarıma,tanımadan aramızda oluşan o inanılmaz sevgi bağına yürekten teşekkür ederim inanın ben hep bu forumda olucam sizi çok seviyorum:nazar::enbuyukkk::enbuyukkk

çok tebrik ederim cnm çok sevindimhihoyyytallah tamamına erdirsin inş.canım sana bişiy sorcam hangi merkezde yaptırdın??bende düşünüyorum yaptırmayımirmirmirmirbirde problem neydi canım sizde eğer sorularıma cvp verirsen çok mutlu olurum.. tekrar tebrikler

bebişko tebrik ederim hayırlı olsun Rabbim sağlık versin sağlıklıca kucağını almayı nasib etsin aman diikkat kesinlikkle moral bozmakyok unutma.....

X