kızlar sevincimi sizinle paylasmak istedim

çixgxdem-xoxzal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
573
2
34
merhaba arkadaşlar benim bebegim yavaş yavaş emekliyodu fakat şimdi 3.4 adım emekliyo ve emekleyince kendide cok mutlu oluyo aramızda başka emekleyen guzularımız varmı oo emekleyince bende cok mutlu oluyorum sizinle paylaşmak istedimsırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey arkadaşlar hep sevinçlerime üzültülerime ortak oluyosunuz hersey için hepinize teşşekkür ederim bebeişlerinizi öpüyorum..kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ayy ne güzell çok sevindim darısı bize benim kızım daha 2 aylık inş bizde görürüzz o günleri

mayıs annesi bölümünde olduğuna göre bebeğin tahmini 5 aylık falan...

ve maşallah ona erken de yürü senin bebişin...

benim kızım tembeldi biraz 10. ayında ve daha 1 aydır emekliyor....

Maşallah kuzuna
Bizimkide anca ayaklardan desteklersem gidio bide geri viteste gidio niye öle yapıyosa anlamadım daha mı kolay acaba

canancım benim böcekte geri viteste gidenlerden, öne gitmek için uğraşıyor ama ne hikmetse nerde birşeyleri yanlış yapıyorsa geri gidiyor. birde önündeki oyuncaktan uzaklaştığı için kızıp ağlıyor...

ben yüzüstü yatırdığım zaman poposunu kaldırıp kendini ileri atıyor ama bu emekleme hareketi mi bilmiyorum.çiğdemcim bu mutluluğu biz de yaşarız inşallah.mşallah bebeğine.

Evet kizlar bizde de bi emekleme gayreti var ama bizimki emeklemekten cok yilan gibi surunuyo.Yuzu koyun yatirinca iki ayagini karnina dogru toplayi sonra ileriye gidiyor.Hali cok komik...
Cigdemcim tebrik ederim ,Senin ki bildigimiz anlamda ki gibi mi emekliyor?Birde kizlar eeken emeklemesi erken yuruyecegini,gec emeklemeside gec yuruyecegini ghostermez,korkmayin.Mrcen nerdeyse hic emeklemedi hatta tay tay bile yapmadi.Once ayaga kalkti bi gin ayakta tek durmaya calisti,1hafta sonrada pat diye ilk adimini atti biz sok olduk.Cunku sirali evreleri beklerken cocuk pat diye yurudu

evet cnm 5 aylık inanmassımn örümcek olsa yürüycek benim bebiş hiç yerinde durmuyo yavraum emekliycem diye ugrasıyo:lepi:
mayıs annesi bölümünde olduğuna göre bebeğin tahmini 5 aylık falan...

ve maşallah ona erken de yürü senin bebişin...

benim kızım tembeldi biraz 10. ayında ve daha 1 aydır emekliyor....

cnm benim bebeişte öyleydi ilk önce ben ayaklarından destek vermemeye basladım sonra kendine hırs yaptı sanırım ve yavas yavasileri gitmeye basladı şimdi ise tabi daha güzel gidiyo ve dönüyo simdi ise ikinciye dönmeye calısıyo:sm_cool:
Maşallah kuzuna
Bizimkide anca ayaklardan desteklersem gidio bide geri viteste gidio niye öle yapıyosa anlamadım daha mı kolay acaba

cnm hazır ol valla benim bebişte öyleydi 10 güne kadar daha güzel yapar hareketlerini tabi benim beişte yorulu veriyo guzum benim ondan sonra kızıyo aglıyo sırnaşık şey
ben yüzüstü yatırdığım zaman poposunu kaldırıp kendini ileri atıyor ama bu emekleme hareketi mi bilmiyorum.çiğdemcim bu mutluluğu biz de yaşarız inşallah.mşallah bebeğine.

yok cnm yavaş yavaş 2 3 adım gidiyo ve yoruluyo sonra kızıp aglıyo ama benim bebiş cok erken basladı dönmeye ve yüz üste yatırdıgımda basını yere koyup kayıdodu ama simdi popoyu kaldırıp ellerinin üzerinde gidiyo doktr yavasyavas emekliyo cok dikkat edin dedi ama simdi 2 3 adım ilerlemeye basladı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…