kızlar saplantılı eski birisi var

Yediğin hurmalar bir yerini tirmalar. Adamla baba gibi değildir ilişkiniz buyuk ihtimalle adam da bunu anlayınca geri istiyor karısından korkan sana araba parası verir mi ?

ahlaki boyutunu sorgulayın diye sormadım benim için rahat yapmak zorunda değildi aramda da hiçbir şey olmadı bu adamla kendi kendine yazdı çizdi ben hukuken bilgisi olan var mıdır diye sordum

yayıncılıkta zaten insanlardan gelen parayı kabul ediyorsun bu bir meslek vergisi ödenen bu adam da herkese bu kadar iyilik yaparken hayır istemiyorum yapma mı diyecektim
Adamın hukuken yapabileceği bir şey yok, sonuçta bu iş böyle yapılır, yayına attığı bağış için beni dolandırdı kandırdı diye dava açamaz. Daa, siz ne yayını yapıyorsunuz?

Bende diyorum ki "23 yaşında ne yayıncılığı"; aklıma internette yayın açmak gelmemişti.

şu zamanda elin adami sana karşılıksız bişey yaparmı? baba gibi görme kimseyi. erkek adam bir niyeti varki yapıyordur olmayınca da geri alir tabi. kabul etmeyecektin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…