kızlar saplantılı eski birisi var

kızlar ben yayıncılık yapıyorum 23 yaşındayım yayınlardan bana baba gibi yaklaşan biri vardı iki yıldır bana destek oluyordu ibandan attığı paralar vs araba almamda da yardımcı oldu sonra bana aşkını itiraf etti istemedim görüşmedim onunla kendisi 45 yaşında evli çocuklu adam bana metreslik teklif etti asla kabul etmedim babam gibi gördüğümü söyledim sonrasında hayatıma biri girdi bu beni takip etmiş şimdi de yaptıklarını geri istiyor 200 bin tl geriye dönük attıkları için para attım ona yetmedi şimdi de arabayı geri istiyor bana çok kötü şeyler yaşattı ben de vermek istiyorum tehdit ediyor sürekli çevremdeki insanları arayıp beni rahatsız ediyor ne yapmam lazım dava açacağını söylüyor şimdi de karısını arasam mı diyorum
Yediğin hurmalar bir yerini tirmalar. Adamla baba gibi değildir ilişkiniz buyuk ihtimalle adam da bunu anlayınca geri istiyor 😂😂karısından korkan sana araba parası verir mi ?

ahlaki boyutunu sorgulayın diye sormadım benim için rahat yapmak zorunda değildi aramda da hiçbir şey olmadı bu adamla kendi kendine yazdı çizdi ben hukuken bilgisi olan var mıdır diye sordum

yayıncılıkta zaten insanlardan gelen parayı kabul ediyorsun bu bir meslek vergisi ödenen bu adam da herkese bu kadar iyilik yaparken hayır istemiyorum yapma mı diyecektim
Adamın hukuken yapabileceği bir şey yok, sonuçta bu iş böyle yapılır, yayına attığı bağış için beni dolandırdı kandırdı diye dava açamaz. Daa, siz ne yayını yapıyorsunuz?

kızlar ben yayıncılık yapıyorum 23 yaşındayım yayınlardan bana baba gibi yaklaşan biri vardı iki yıldır bana destek oluyordu ibandan attığı paralar vs araba almamda da yardımcı oldu sonra bana aşkını itiraf etti istemedim görüşmedim onunla kendisi 45 yaşında evli çocuklu adam bana metreslik teklif etti asla kabul etmedim babam gibi gördüğümü söyledim sonrasında hayatıma biri girdi bu beni takip etmiş şimdi de yaptıklarını geri istiyor 200 bin tl geriye dönük attıkları için para attım ona yetmedi şimdi de arabayı geri istiyor bana çok kötü şeyler yaşattı ben de vermek istiyorum tehdit ediyor sürekli çevremdeki insanları arayıp beni rahatsız ediyor ne yapmam lazım dava açacağını söylüyor şimdi de karısını arasam mı diyorum

Pardon da bu hikaye bana hiç geçmedi. İnternette yayın açtın, “baban gibi gördüğün” tanımadığın adamdan kabul ettin paraları. Araba aldın. Baban gibi gördün hep hmmm. İnsanın gerçek babası kendisine araba almaz sen yayından bana buldun ok.
Gerçeği: sanalda yayıncılıktan adamın parasını yedin, başkasını bulunca adama bye dedin adam da parasını yediğin için dava açacağını söylüyo. Bir şey olmaz merak etme , kart zampara evinin rızkını sanal alemde dağıtmadan düşünecekti.

Bende diyorum ki "23 yaşında ne yayıncılığı"; aklıma internette yayın açmak gelmemişti. :KK53: :KK70:

şu zamanda elin adami sana karşılıksız bişey yaparmı? baba gibi görme kimseyi. erkek adam bir niyeti varki yapıyordur olmayınca da geri alir tabi. kabul etmeyecektin.

X