kızlar sakın umudunuzu kaybetmeyin!!!

barcli

ELVİN'İM ABLA OLUYOR
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
2.651
3
kızlar bu haberi sizinle paylaşmak istedim yıllarca uğraşan insanlara isteyen herkese allah en kısa zamanda bebeklerini versin.... hamile kalmak gerçekten tam bi uğraş gerektiriyo kimisi çok kolay hamile kalabiliyo kimiside böyle zorluklar çekerek... herkese sağlıklı bebekler diliyorum...

17 yılda 15 kez ölü doğum yaptı, 16. doğumda çocuk sahibi oldu.

Besni'de, bugüne kadar 15 kez ölü doğum yapan kadın, 16. hamileliğinin sonunda sağlıklı bir kız bebek dünyaya getirerek anne oldu. Bebeğe Zeynep Nur ismi verildi.

Besni Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Ercan Ciğerli, 17 yıllık evli Gülcan Özilçi'nin (38) 15 kez hamile kaldığını, ancak sürekli ölü doğum yaptığını söyledi. Özilçi'nin hamileliklerinin hepsinin altıncı aydan sonra anne karnında ölüm ve başarısız gebelikle sonuçlandığını ifade eden Ciğerli, şöyle konuştu:
"Hastamızın en iyi giden hamileliği 7,5 aylık. 16. gebeliğinde tam bir değerlendirmeden geçirdik ve anormal bir duruma rastlamadık. Planlı bir gebelik ve ardından çağdaş tedavi yöntemleri kullanarak kan sulandırıcı ilaçlarla beraber dikkatli bir şekilde hastayı takibe aldık. 32. haftadan sonra ağrıları başladı. Hastamızı hastaneye yatırarak 40 gün ilmi takiple tedavi altına aldık. 40 günün sonunda 37. haftaya gelindiğinde doğum önlenemez duruma geldi. Bebek de anne karnında ölüm mesajları verince, bebeğin doğumu kaldıramayacağını da düşünerek, sezaryenle doğum yaptırdık ve sağlıklı bir kız bebek dünyaya getirdi."

"Annelik ümitlerimi kesmiştim"

Özilçi ise hala anne olduğuna inanamadığını belirterek, "Tedaviye başladığımız ilk günde doktor bey bana cesaret vererek, 'Bu çocuğu senin kucağına vereceğim' dedi. Fakat doğum gerçekleşene kadar ümidimi yitirmiştim. Hala bu bebeğin benim olduğuna inanamıyorum, şoktayım. Doktor beyden ve hemşirelerden Allah razı olsun. İlk defa anne olmamı sağladılar. Annelik çok güzel bir duygu, Allah tüm kadınlara nasip etsin" dedi.

çok güzelmiş , sağol canım, tam derslik
Helal olsun valla süper sabır varmış ,Allah bebeğine sağlık versin.Ne mutlu

cok guzel bir örnek bence tabi guzel olan ölü dogumlar degil kadinin sabredip hep tekrar denemesi takdir ettim gercekten...

alnımızda anne olmak yazıyosa şayet bu olacaktır...birşeyi çok istemek yerine hayırlısını dilemek bence daha mantıklı...ben her ay reglimi gözüm yaşlı geçiriyorum,öyle bile allaha tek duam hayırlısıysa olsun demek oluyo...allah evlat özlemi çeken herkesin yardımcısı olsun yerimseniben

harika bir bilgi paylaşımı çok saol..

ama kadın 15 doğum yapmış kadının psikolojkisini düşünemiyorummmm ...

Paylaşım için sağol.Aslında kaderimizde ne yazılıysa onları görücezz

okuyunca paylaşmadan edemedim 15 kere ölü doğum yapmış 17 yıllık evlilik hayatında evliliği hep hamilelikle geçmiş ne kadar büyük sabır varmış gerçekten takdir etmek lazım allah sonunda yüzünü güldürmüş herkesinde güldürsün inş

okuyunca paylaşmadan edemedim 15 kere ölü doğum yapmış 17 yıllık evlilik hayatında evliliği hep hamilelikle geçmiş ne kadar büyük sabır varmış gerçekten takdir etmek lazım allah sonunda yüzünü güldürmüş herkesinde güldürsün inş

AMİN CANIM BENİM ..İNŞALLAH ... BENDE ÇOK OLDU BEKLİYORUM MELEĞİMİ....senağlama

AMİN CANIM BENİM ..İNŞALLAH ... BENDE ÇOK OLDU BEKLİYORUM MELEĞİMİ....senağlama

ayy kıyamam sana ben biliyorum uzun zamandır beklediğini takip ediyorum yazılarını inş en kısa zamanda kavuşursun meleğine allah daha fazla aratmadan varlığını göstersin sana senin için dua edicem...

Kesinlikle O Kadinin Sabrina Hayran Kaldim Bi Kere Doğum Yapmak Kolay Değil 15 Kere.. Ben Ikizlerimi Kaybettim Erken Doğumla 11 Gün Arayla Normal Doğum Yaptim 21 Ve 23.haftalarimda Inanilmaz Sanci Ve Aciyla.... Malesef Doğumdan Sonra Sancilarim Ağrilarim Bitti Ama Yürek Sancim Dinmek Bilmiyor Bugün 21 Gün Oldu Nasil Bir Psikoloji Bravo Yani Bir Daha Hamile Kalmak Istemesi.. Allah Banada Göstermez Inşallah Birdaha Böyle Bir Aci Ve Sağlikli Bebekelrim Olur... Allah Isteyen Herkese Sağlikli Doğumlar Nasip Etsin...

ayy kıyamam sana ben biliyorum uzun zamandır beklediğini takip ediyorum yazılarını inş en kısa zamanda kavuşursun meleğine allah daha fazla aratmadan varlığını göstersin sana senin için dua edicem...

ALLAH RAZI OLSUN CANIM BENİM.....senağlama

Kesinlikle O Kadinin Sabrina Hayran Kaldim Bi Kere Doğum Yapmak Kolay Değil 15 Kere.. Ben Ikizlerimi Kaybettim Erken Doğumla 11 Gün Arayla Normal Doğum Yaptim 21 Ve 23.haftalarimda Inanilmaz Sanci Ve Aciyla.... Malesef Doğumdan Sonra Sancilarim Ağrilarim Bitti Ama Yürek Sancim Dinmek Bilmiyor Bugün 21 Gün Oldu Nasil Bir Psikoloji Bravo Yani Bir Daha Hamile Kalmak Istemesi.. Allah Banada Göstermez Inşallah Birdaha Böyle Bir Aci Ve Sağlikli Bebekelrim Olur... Allah Isteyen Herkese Sağlikli Doğumlar Nasip Etsin...

cnm geçmiş olsun yaşadığın kolay bişi değil ama verende allah alanda allah acını anlayabiliyorum allah acını en kısa zamanda sana bi melek vererek azda olsa dindirir inş

X