Kızlar Rabbime Hamd olsun bende dondurulmuşlarımla hamileyim

Tebrik ederim cnm, hayırlı olsun:nazar::nazar:
Allah (c.c.) kucağına aldığın günleride göstersin inşallah. Darısı bizlerinde başına (amin):Saruboceq:

canim herseyin hayirlisini iste Allahtan...degerin ucuz gebelik gibi degil ya tek ya ikiz gebeligin var bence...seybaya bende cok uzuldum aktuelin gebeligi iyi gidiyordu son konustugumda ne olmus???o dami kaybetti yoksa bebeklerini???

tebrikler canım, inşallah hayırlısıyla kucağınada alırsın bebişlerini.:nazar:benim ilk micro denemende 3 embriyo transfer edilmişti, 12. gün değerim 634 tü ve üçüz gebelikti.ama herkeste farklı da çıkabilip yanıltabiliyormuş değerler ultrasonda bakmadan anlaşılmıyor bildiğin gibi.bu arada benimde dondurulmuş 11 yumurtam daha var kasımda deniycem tekrar. inşallah bende senin gibi dondurulmuşlarla hamiş olduğumu bu sayfadan ilan ederimkaydirigubbakcemile2

Arkadaşlar güzel dilekleriniz için teşekkür ederim. Ama ben malesef dün bebeklerimi kaybettiğimi öğrendim.Dün bi terslik olduğunu farkettiğim için yeniden test yaptırdım ve değerim çok düşmüş doktor muayene etti ve düşük yaptığımı söylesi.İlaçlarımı bıraktım ve kanamam arttı yani bebeklerimi tamamen kaybettim.Olaylaara iyi tarafından bakmaya çalışıyorum en azından olabildiğini öğrendim inşallah rabbim yeniden nasip eder ve sağlıkla kucağıma alabilirim.Allah hakkımızda hayırlı olanları versin

canım geçmiş olsun, Allah sabır versin. İyi yanından bakabilmen çok güzel Allahım en kısa zamanda tekrar sağlıklı bir hamilelik nasip eder inşallah.

tabiki canım buna inan tekrar yine olucak..inanmazsak başaramayız..bebeklerin için çok üzüldüm çok geçmiş olsun arkadaşım bi an önce kendini toparla ve pes etme kaldığın yerden devam et..

canim ya tebrik etmek icin actim ama kaybetmisin evet dedigin gibi insallah bi dahaki sefere sana tutunurlar allaim bir daha bu aciyi yasatmasin

X